5 вересня 2008 року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA

5 вересня 2008 року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA

Додано 06/09/2008 - 19:24, admin

Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA Офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA

Завод під Києвом – перший виробничий об’єкт концерну VEKA AG в Україні

5 вересня 2008 року відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва ПВХ-профілів VEKA в смт. Калинівка (30 км від Києва) , Броварського району, Київської області.
 

Серед почесних гостей на церемонії відкриття заводу були присутні керівники Київської обласної ради та адміністрації, Броварської районної державної адміністрації та районної ради, працівники посольства Німеччини в Україні, засновник та співвласник концерну VEKA, голова наглядової ради концерну VEKA пан Лауман, голова правління VEKA AG пан Хартлайф, клієнти компанії та інші офіційні особи. В цей день гостей чекало знайомство з технічною та комерційною діяльністю компанії, а також екскурсія територією заводу з демонстрацією виробничих потужностей.

Масштабне завоювання українського ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є пан Йозеф Лео Бекхофф.

Вже в вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний склад та офіс в смт. Калинівці. На початку 2007 року компанія публічно оголосила про свої наміри щодо будівництва виробничого комплексу в Україні. Будівництво заводу було розпочато 1 липня 2007 року після отримання всіх необхідних документів. Зрозуміло, що не обійшлось без труднощів. Основні проблеми виникли на стадії оформлення дозволів на проектування в різних державних органах. Тим не менше, завдяки конструктивному підходу та наполегливості працівників "ВЕКА Україна" та підтримці керівництва Броварського району всі проблеми було успішно вирішено. За рік під Києвом на території в 2,7 га буквально в полі виріс завод, збудований за останнім словом сучасної світової техніки. Загальна площа об’єкту – 8 800 м2 , з них: площа виробничих цехів – 2 700 м2, цех з виготовлення сировини – 1 800 м2, 500 м2 – навчальний центр, склади – 3 000 м2, інженерний корпус – 800 м2. Площа офісних приміщень складає 1 500 м2

Інвестиції у розвиток та будівництво заводу "ВЕКА Україна" зі сторони німецького концерну VEKA AG складають понад 15 мільйонів євро.

Сьогодні завод обладнано п’ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 9 000 тон продукції на рік. Весь процес виробництва комп’ютеризовано, встановлений супутниковий зв’язок між ТОВ "ВЕКА Україна" та материнським підприємством в Німеччині. Контроль параметрів профілю здійснюється згідно вимог найсуворішого європейського стандарту в області якості – RAL.

На заводі працює навчальний центр – клієнти компанії можуть пройти курс попереднього навчання по збору вікон з профілів VEKA. Також процес навчання може включати монтаж вікон на спеціальних модельних стінах в віконні пройми типові для українського будівництва.

Будівництво заводу в Калинівці – це лише початок розвитку VEKA в Україні. Вже сьогодні пан Йозеф Лео Бекхофф, генеральний директор ТОВ "ВЕКА Україна", розповідає про плани, що передбачають розширення виробничого цеху заводу в найближчі два роки.

Основні дати та цифри ТОВ "ВЕКА Україна":
Дата заснування: 15 травня 2006 р.
Місце розташування: Київ (Калинівка, Броварський р-н)
Ринок: Україна, Молдова
Чисельність робітників станом на 5.09.08: 88
Клієнти: 107