ALPHALINE 90 на ринку профільних систем України

ALPHALINE 90 на ринку профільних систем України

Додано 09/09/2007 - 20:40, admin

ALPHALINE 90

З вересня компанія "ВЕКА Україна" впроваджує на ринку України нову профільну систему ALPHALINE 90 - енергетично оптимізовану систему для пластикових вікон з монтажною глибиною 90 мм.

ALPHALINE 90 забезпечує оптимальну теплоізоляцію без необхідності різкого збільшення кількості камер профілю. Нова система середнього ущільнення з товстостінними профілями по нормах RAL відрізняється оптимальними показниками в області статики й чудовим коефіцієнтом звукоізоляції.

Інститут віконної техніки ift Rosenheim офіційно підтвердив, що коефіцієнт теплопередачі віконних конструкцій VEKA становить 1,1 Вт/м2К. Досягнення такого показника стало можливим завдяки інтегрованому ізоляційному центру зі спіненого полістиролу - твердого пінопласту.

VEKA поставила перед собою ціль створити систему для пластикових вікон, що дозволила б досягти коефіцієнта теплопередачі в 1,1 Вт/м2К за допомогою звичайних ущільнень зовнішньої рами й стулок, і реалізувала її завдяки комбінації збільшеної монтажної глибини й неопорного центра системи ALPHALINE 90. А при тришаровому заскленні коефіцієнт теплопередачі в даної системи взагалі становить 0,8 Вт/м2К.

Виробникам вікон не знадобиться перебудовувати свої технології у зв'язку з обробкою профілів з інтегрованою системою теплоізоляції. Наявність ізоляційного центра із твердого пінопласту не спричинить зміни у виробничому процесі. Дизайн ALPHALINE 90 відповідає стилю системи Softline, котрий вже зарекомендував себе. Елегантність злегка округлених форм забезпечує придатність системи для вузьких фасадів. Два ПВХ - ущільнювачі в стулці й один у зовнішній віконній рамі гарантують високу герметичність, гарну тепло- і звукоізоляцію. Монтажна висота 90-міліметрової зовнішньої рами становить 84 мм. Монтажна глибина стулочного профілю також дорівнює 84 мм, а висота - 80 мм. У різних модифікаціях товщина засклення може варіюватися від 24 до 50 мм.