Чи дійсно дешево обходяться дешеві металопластикові вікна?

Чи дійсно дешево обходяться дешеві металопластикові вікна?

Додано 19/03/2009 - 13:44, admin

Чи дійсно дешево обходяться дешеві металопластикові вікна, або про що замовчують продавці вікон з дешевого профілю. Хотілося б звернути увагу потенційних покупців, котрі збираються купувати металопластикові вікна на моменти, про які зазвичай замовчують продавці, що продають недорогі металопластикові вікна, виготовлені з дешевих ПВХ профілів. Ці моменти неспеціалістові складно розгледіти у вже встановленому вікні, от чому серйозні фірми, що виготовляють металопластикові вікна пропонують своїм потенційним клієнтам відвідати своє виробництво, щоб ті особисто могли переконатися які матеріали, устаткування, технології, кваліфікації персоналу й т.п. Ми сподіваємося, що завдяки цій статті Ви зможете встановити вікна, які будуть дарувати Вам радість довгі роки.

Почнемо з основи - металевого армуючого профілю. Від товщини й матеріалу, з якого виготовлений цей елемент, котрий розташований всередині ПВХ профілю залежить міцність і довговічність металопластикового вікна. Армуючий профіль повинен обов'язково бути оцинкований, інакше через деякий час корозія почне його руйнувати, що негативно позначиться на міцності конструкції і якості кріплень, які кріпляться за допомогою шурупів саме на армуючий профіль ( у деяких вікнах несумлінні виробники з метою здешевлення конструкції встановлюють тонке не оцинковане залізо, що в 2 рази дешевше, зрозуміло що про тривалу експлуатацію металопластикового вікна, що має такий "армуючий профіль" не може бути й мови.

Тепер про одну з найважливіших функцій, яку виконують металопластикові вікна - теплоізоляцію. Вона залежить від герметичності склопакета, товщини листів скла, товщини самих склопакетів (тобто відстані між листами скла у склопакеті), і зрештою, від товщини самих стінок ПВХ профілю. Герметичність склопакета забезпечується якістю герметику. У дешевих металопластикових вікнах для цього найчастіше використовується звичайний силіконовий герметик, у цьому випадку з'являється ризик розгерметизації склопакета, скло починає запотівати, теплоізоляція склопакета зводиться до нуля, а заміна склопакета, що у вікні коштував наприклад 30 $ обійдеться вже в доларів 70, оскільки потрібно зняти розміри, виготовити, доставити, встановити. Так чи не простіше відразу встановити якісний, нехай він і обійдеться не в 30, а в 40? З товщиною листів скла все зрозуміло, хотілося б відмітити що скло повинне бути полірованим. Поліроване скло притягає пилу набагато менше, легко миється й виглядає набагато приємніше.

Щоб не опалювати вулицю в холодну пору року, у наших кліматичних умовах не рекомендується встановлювати металопластикові вікна з товщиною стінок профілю менше 3 мм (для порівняння: у турецьких профілях товщина стінок профілю 2.5 мм).

Серйозні виробники профілів вже давно використовують технологію вибілювання ПВХ без використання свинцю, який як відомо є канцерогеном. Гарантія повинна поширюватися на весь виріб, тобто на фурнітуру, склопакет, якість монтажу. Впливає на якість і місце виробництва профілю, тому, що профіль одного виробника виготовлений у різних країнах буде відрізнятися.