Ціни на пластикові вікна

Ціни на пластикові вікна

Додано 13/03/2009 - 18:43, admin

вартість пластикових вікон

Вирішивши замінити старі дерев'яні рами на пластикові вікна, ми починаємо вибирати фірму, в якої їх замовити. Але перш ніж порівнювати ціни на пластикові вікна в тій або іншій компанії варто розібратися: із чого, власне, складається вартість пластикових вікон?

Перший, і самий «вагомий» компонент - вартість комплектуючих. Розкид цін уже на цьому етапі може бути величезним. Різне походження пластику, з якого зроблений ПВХ-профіль, різні виробники самого профілю. Самим якісним вважається профіль німецького виробництва - але він же буде й найдорожчим. Та й в одного виробника ПВХ-профіль буде мати різну ціну залежно від кількості камер. Фурнітура - здавалося б, дріб'язок, але саме від цього дріб'язку залежить, як довго ваші пластикові вікна будуть справно функціонувати. Відповідно, чим вище якість фурнітури - тим вище буде і її вартість. Крім того, до фурнітури ставляться такі речі як система мікропровітрювання, мікроліфт, блокатори помилкової дії й т.д. Всі ці деталі оговорюються окремо за окрему ціну.

Додайте вартість самого склопакета - двокамерний, зрозуміло, дорожче однокамерного. А ще ціна склопакета змінюється залежно від його призначення - енергозберігаючий, шумоізоляційний, броньований, тонований. Порахуйте ще вартість підвіконь і відливів - частенько продавець в рекламі про неї замовчує, озвучуючи вартість пластикового вікна без цих деталей.

Таким чином, вартість комплектуючих становить половину вартості пластикового вікна. Далі ціна пластикового вікна буде залежати від його конфігурації. Чим більше стулок - тим вище ціна. Та й самі варіанти відкриття стулок мають значення. Найдешевшою буде глуха стулка, дорожче - поворотна, ще дорожче - поворотно-відкидна.
 
Перейдемо далі - до доставки й підйому на поверх. Як правило, такі речі безкоштовні, особливо якщо мова йде про доставку по місту (при доставці в межах області можуть бути окремі розцінки). Проте деякі компанії не включають у вартість доставки підйом на поверх. Тому, обговорюючи цей аспект, варто уточнити відразу - доставка готових пластикових вікон до під'їзду або до дверей квартири? І скільки коштує підйом одного вікна на один поверх, якщо він не безкоштовний. Кілька пластикових вікон і високий поверх можуть дати відчутну суму.

Вартість демонтажу старих і монтажу пластикових вікон. Ціна цих робіт або оговорюється окремо, або, якщо фірма стверджує, що демонтаж і монтаж безкоштовний, сума вже закладена в ціну пластикового вікна.

Окремий пункт - обробка відкосів. Отут варіантів теж багато. Банальна штукатурка, сендвіч-панель, спінений ПВХ. Вказуючи ціну пластикового вікна, вартість обробки відкосів фірми звичайно не вказують. Тому варто відразу з'ясувати, у що вам обійдеться обробка відкосів і додати цю суму до ціни пластикового вікна.

А щоб не впустити з уваги всі ці подробиці, перед тим як обдзвонювати фірми, складіть список. І не бійтеся бути допитливим.