Дизайн пластикових вікон

Дизайн пластикових вікон

Додано 06/05/2009 - 15:29, admin

Мало хто, плануючи, яким буде його квартира або котедж, задумує свій інтер'єр стандартним і нудним. Однак, ретельно обираючи оздоблення та меблі, підбираючи кольори й "фасони" ми забуваємо, що дизайн вікон, особливо в заміських будинках, також може бути стильним.

Допомога дизайнера при виборі пластикових вікон

В цьому питанні, більшу підтримку вам можуть надати менеджери-конструктори, або ж інакше кажучи, дизайнери. На цьому етапі ваше завдання полягає в тому, щоб вирішити, які саме пластикові вікна ви хочете мати (однокамерні, двокамерні, з енергозберігаючим склом або без і т.д.), які функції вони повинні виконувати стосовно ваших конкретних вимог (шумоізоляція, безпека й міцність скла).

Дизайн вікон у цьому випадку полягає у визначенні конфігурації вікна (кількість стулок і способи їх відкривання), кількості камер в склопакеті, їхньої ширини, товщини й типу використовуваного скла, кольорі рам і самого скла, що "вписується" в інтер'єр будинку. Також з дизайнером клієнт обговорює встановлення нових підвіконь і відливів, їх ширину й конфігурацію, а також матеріал, з якого вони будуть виготовлені. Консультант розповість про додаткові аксесуари, які можна встановити в будинку: москітні сітки, обмежники відкривання стулок і т.п.

До клієнта виїжджає професійний замірник, котрий володіє прекрасним знанням конструкцій віконних прорізів в будинках різних типів і серій. Вибравши найбільш оптимальне рішення для дизайну вікон, він приступить до початку робіт з встановлення пластикових вікон.

Форми, розміри, кольори

Дизайн вікон відкриває широкі можливості у виборі форми й розміру. Можливе виробництво пластикових вікон практично будь-якої конфігурації: прямокутні, трапецеподібні, трикутні. ПВХ-профіль може бути нарізаний і зварений під будь-яким кутом. Вікна в житлових і офісних будинках можуть бути будь-яких розмірів: на високоточному устаткуванні вони будуть виготовлені з точністю до міліметра. Архітектори мають повну свободу у виборі пропорцій вікон і в гармонізації їх з фасадом. Для візуального поділу засклення можна скористатися декоративними фальш-плетіннями різного розміру й форми.

Якщо Ви бажаєте, щоб вікна мали колір гармонуючий з фасадом, будь ласка. Причому ззовні й зсередини вікна можуть бути різного кольору, наприклад, ззовні - червоними, синіми або зеленими, а зсередини, в інтер'єрі, білими.

Для відтворення історичних фасадів, можна встановити пластикові вікна з декоративними накладними елементами. Встановлення таких елементів на пластикові вікна дозволяє не лише повторити засклення історичного стилю, але й виконати маленькі карнизи або пілястри. Застосування дизайну вікон дозволяє відтворювати пластикові вікна практично будь-якого стилю: від бароко до конструктивізму.