Конференція "Практика і виробництво віконних та дверних конструкцій з ПВХ профілю"

Конференція "Практика і виробництво віконних та дверних конструкцій з ПВХ профілю"

Додано 14/02/2010 - 23:54, admin

Практика і виробництво віконних та дверних конструкцій з ПВХ профілю

Компанія "ВЕКА Україна", найбільш активний гравець на ринку світлопрозорих конструкцій, завжди прагне підтримати цей статус, і постійно приймає участь в усіх ключових заходах, які впливають на розвиток даної галузі.

Без сумніву, науково-технічна конференція "Практика і виробництво віконних та дверних конструкцій з ПВХ профілю" організована нашими партнерами журналом "СКВО" не могла пройти без нашої участі. Будучи головним партнером конференції, і взявши активну участь, Veka завжди відкрита для конструктивного спілкування.

У своєму виступі в рамках конференції комерційний директор "ВЕКА Україна" Олександр Степаненко не міг не розкрити питань поточної ситуації на віконному ринку України. Тема виявилася настільки актуальною і близькою для аудиторії, що задала подальший напрямок конференції.

На жаль, в рамках відведеного за регламентом часу ні поспілкуватися, ні відповісти на всі питання, ні обговорити поточну ситуацію можливості не було. Але, нагадаємо, "ВЕКА Україна" завжди готова до спілкування, в т.ч. за бажанням - його завжди можна продовжити в офісі Veka.