Можливості пластикових вікон

Можливості пластикових вікон

Додано 04/05/2009 - 09:41, admin

Для успішного виготовлення вікон складних конструкцій у профільну систему включені різноманітні за функціями допоміжні профілі. Серед них можна виділити основні групи найпоширеніших профілів:

З'єднувачі - профілі, призначені для з'єднання віконних (балконних) дверних коробок один з одним у конструкціях, які складаються з двох і більше рам. З'єднувачі можуть бути призначені для стикування профілів коробок під різними кутами і їх тип підбирається, як правило, з урахуванням вимог віконної статики. Ці зручні для монтажу профілі незамінні при виготовленні великих вікон і вітрин, стрічкового (горизонтального та вертикального) засклення, а також еркерів різної форми: прямокутної, трикутної, трапецеєвидної і т.д. Ці ж профілі знаходять застосування при виготовленні кіосків, зимових садів, перегородок.

Розширники - профілі, призначені для збільшення висоти профілю віконної коробки. Розширники можуть бути такої ж ширини, як віконна коробка, або вужче за неї. Менші за шириною розширники використовуються, як правило, для приєднання зовнішніх відливів або підвіконь.

Горбильки - профілі, призначені для декоративного розділення засклення.

Декоративні накладки - накладні декоративні профілі, що наклеюються на склопакет з внутрішньої й зовнішньої сторони, утворюючи фальш-плетіння.

Відливи - профілі, призначені для ефективного відводу води від віконної конструкції та для приєднання зовнішніх зливів і підвіконь.

Оздоблювальні профілі - лицювальні профілі для оздоблення віконних відкосів (куточки, нащільники). При виготовленні вікон оздоблювальні профілі можуть утворювати лицювальні системи.

Пороги - профілі з алюмінієвих сплавів, що входять у комплект профільних систем, і призначені для захисту нижнього бруска дверної коробки.

Реставраційні профілі - декоративні профілі або накладки, призначені для відтворення історичних архітектурних стилів. Це можуть бути карнизи з "гуськами" і з "каблучками", пілястри, розетки й т.д. Історичні будинки характеризуються необхідністю дбайливого відношення до їх архітектурного вигляду. Тому, при виготовленні вікон для таких будинків, ми рекомендуємо ретельно відтворювати малюнок плетінь і колір старих вікон. Для історичних будинків існує програма з декоративними накладними елементами, що дозволяє не тільки повторювати плетіння історичного стилю, але й виконати маленькі карнизи або пілястри.