Монтаж пластикових вікон - не упустіть найважливішого

Монтаж пластикових вікон - не упустіть найважливішого

Додано 04/05/2009 - 18:05, admin

А чи відомо Вам, що половина всіх проблем з вікнами виникає через поганий монтаж пластикових вікон? І навіть якщо монтажники - аси своєї справи, не полінуйтеся уважно проконтролювати їх роботу. Спробуємо допомогти Вам розібратися, що ж це таке, правильний монтаж пластикових вікон.

Перший етап роботи виконує замірник. Початкові розміри, - висоту й ширину віконного прорізу, непосвячений, звичайно, здатний виміряти. Але зрозуміти весь майбутній обсяг робіт може лише фахівець. Причому, високої кваліфікації.

Після демонтажу старих рам розміри нових пластикових вікон і віконного прорізу можуть не збігатися. Це відбулося не тому, що замірник виміряв вікна неправильно. Навіть майстер не завжди може передбачити, наскільки збільшиться проріз після витягання старих рам. Адже при демонтажі старої рами зі стін витягають шматки штукатурки, цегли й теплоізоляційного матеріалу. Але монтажники завжди знають, як грамотно усунути недоліки. Замірник визначить складність монтажу пластикових вікон (залежно від поверху, типу будинку, кривизни прорізів) і врахує його в роботі.
 
Через деякий час готові вікна доставляють до вас додому. Краще робити монтаж пластикових вікон під час загального ремонту квартири, коли в ній немає меблів і не живуть люди. Але якщо такої можливості немає, треба підготувати фронт робіт для монтажників: відсунути меблі від вікна, застелити підлогу й закрити папером або плівкою меблі.

Перший етап монтажу пластикових вікон належить до "грубої роботи": знімають старі рами, вставляють і закріплюють нові. Тоді ж встановлюють відливи - зовнішні підвіконня. Потім монтажники "наводять красу": зашпаровують стики, ставлять підвіконня, перевіряють фурнітуру (чи добре відкриваються-закриваються вікна). На одне вікно припадає від 3 до 5 годин роботи.

Якщо в договорі є пункт про вивіз будівельного сміття, то фірма повинна зробити це ще в перший день роботи.

У цій статті ми розглянули лише загальні принципи монтажу пластикових вікон. Особливості встановлення залежать від типу будинку, застосовуваних матеріалів для зашпаровування шва. Треба мати на увазі, що дуже важливий людський фактор - відповідальна і якісна робота монтажників. Щоб бути впевненим в якості монтажу пластикових вікон, звертайтеся лише в перевірену фірму, котра має досвід роботи з встановлення пластикових вікон не менше 5 років.