Монтаж ПВХ вікон - на чому не можна заощаджувати

Монтаж ПВХ вікон - на чому не можна заощаджувати

Додано 25/04/2009 - 18:07, admin

При виборі фірми, що встановлює ПВХ вікна, одним з головних факторів стає ціна продукції. Але вона не повинна бути вирішальною! Ви вкладаєте гроші у власну нерухомість і при цьому сподіваєтесь, що вікно буде служити не одне десятиліття? Не варто спокушатися на привабливі пропозиції: "..встановлення безкоштовне.." або "..знижка на монтаж до 50%". Адже ціни на монтажну продукцію (кріпильні деталі, піну, герметик) і заробітна плата ніколи не були "безкоштовними". Задайтеся й іншим питанням: чому, на ПВХ вікно дається гарантія терміном більше 42 років, а на монтаж 2-3 роки? Статистика показує, що основна причина рекламацій по пластикових вікнах - це неправильний монтаж.

Гарне вікно - те, що добре встановлене!

Вікна ПВХ виробляються в умовах жорстокого технологічного контролю, а монтаж технічно не контролюється й віддається найчастіше до рук дешевої робочої сили, тобто непрофесіоналам. Висновок: виробник і монтажник повинні виступати в одній особі.
Більш надійна пропозиція звучить так: "вікна під ключ", " виробництво, монтаж, гарантія, сервісне обслуговування".

Сучасне вікно із ПВХ досить складна технічна конструкція, тому все що пов'язане з вікнами і їх встановленням повинне мати Сертифікати Відповідності, а на монтаж повинна бути ліцензія на право провадження робіт. У період експлуатації вікно піддається значним навантаженням, як фізичним, так і механічним. Наприклад, різниця температур зовні й усередині приміщення в холодні пори року. При цьому у зв'язку з герметизацією склопакета й щільним примиканням стулок до рами вікна, всередині приміщення підвищується вологість повітря.

При неправильному монтажу це викликає утворення конденсату й тріщин на відкосах віконного прорізу, потім появу протягів, цвілі й грибка на стику між рамою й стіною. На думку фахівців успішна й довговічна експлуатація вікна на 80-90% залежить від кваліфікованого монтажу і якості матеріалів, якими заповнюють стик - щілина між рамою вікна й стіною. Навіть якщо ви замовили найдорожчі й сучасні пластикові вікна, а монтаж вікон ПВХ довірили сумнівним "професіоналам", всі переваги пластикового засклення можуть бути зведені до нуля.