Навчання - завжди рух вперед!

Навчання - завжди рух вперед!

Додано 28/05/2019 - 14:22, admin

20190510_161135

10.05.2019, компанія ВІКНОПРОМ провела цікавий та пізнавальний семінар на тему: "Переваги німецьких технологій", який відвідало багато наших дилерів та їх менеджерів.

Розпочав семінар представник компанії Winkhaus Віктор Піняк, який детально розповів про переваги фурнітури ActivPilot. Також було розглянуто різні види "сімейства" фурнітури ActivPilot. Особливий акцент було зроблено на рівнях протизламності фурнітури, що в свою чергу дозволяє позиціонувати вікно не лише як засіб "закрити проєм", а і як спосіб надійно захистити домівку Ваших клієнтів.

Після смачного обіду семінар продовжив представник VEKA Україна Сергій Губка, який розповів про різновиди та переваги профілю VEKA, а також про деякі технологічні особливості та обмеження. Другу частину своєї розповіді Сергій присвятив різним програмам від компанії VEKA, за допомогою яких прорахунок конструкцій для клієнтів можна зробити більш детальним та еффектним.

Дякуємо всім, хто був з нами! Сподіваємося, що Ви дізналися багато цікавої інформації, яка дасть поштовх Вашим продажам та допоможе завоювати серця багатьох клієнтів!