Нові технології виготовлення пластикових вікон

Нові технології виготовлення пластикових вікон

Додано 16/04/2009 - 23:12, admin

З давніх часів люди прагнуть зберегти тепло й затишок у своїх оселях і створюють всі умови для гарного проживання: купують для житла всіляке обладнання, створюють дизайн інтер'єра, утеплюють приміщення від холодів та вітрів. Одним з основних елементів будинку, що характеризувався дбайливим відношенням до нього, було вікно. Дерев'яне, з різьбленими ставнями, це єдиний засіб проникнення природної сонячної енергії й світла, тому вікну завжди був потрібен особливий догляд.

З винаходом скла все різко змінилося. По-перше, вирішилася проблема теплоізоляції; по-друге, скло можна різати за своїм смаком і потребою; по-третє, прекрасно миється; по-четверте, підходить до будь-якого матеріалу - дерева, пластику.

У сучасному світі ми все частіше зіштовхуємося з технологічним прогресом, і тому основну популярність на ринку віконних конструкцій завоювали пластикові вікна провідних виробників. Про достоїнства й переваги вікон ПВХ перед дерев'яними конструкціями, фантастичні можливості сучасних склопакетів протистояти суворим морозам, стійкість до перепадів температур і красу розказано вже багато, однак мало кому відомі нові технології виготовлення профільних систем і, відповідно, самих пластикових вікон. Адже технологія - важливий етап виробництва, що вимагає покрокового дотримання всіх тонкощів і професійного підходу до справи.

Сучасне вікно являє собою не просту комбінацію скла й рамної конструкції. Як правильно відзначають фахівці, це ціла система, у яку включені всі необхідні елементи і які будуть бездоганно функціонувати при правильному встановленні й експлуатації.

Отже, стурбовані проблемою збереження тепла в приміщенні виробники пластикових вікон розробили нове рішення спеціально для жорстких кліматичних умов. Про нього можна сказати, що енергозберігаюче вікно - найефективніше вікно, котре допомагає протистояти зимі й морозам. Принцип дії такої розробки досить простий: посилений принцип відбиття теплових променів перешкоджає утворенню конденсату на вікнах. Внаслідок чого зменшується кількість склопакетів і навантаження на фурнітуру, а отже, вікно може функціонувати більш тривалий час. Енергозберігаюче вікно - це один з найкращих винаходів і реальна можливість значно скоротити втрати тепла через світлопрозорі конструкції за рахунок даної розробки.

Також однією з проблем сучасних пластикових вікон є вентиляція. Для виробників дане питання дуже важливе, тому що далеко не кожен сучасний будинок має продуману систему вентиляції й основне навантаження на провітрювання приміщення лягає на вікно. Механізм самопровітрювання вікна був створений німецьким виробником пластикових конструкцій. Даний винахід дозволяє провітрювати приміщення, не відкриваючи вікна. Це можливо завдяки спеціальному клапану, встановленому в системі, який реагує на тиск повітря. Споживачеві навіть не знадобиться турбуватися про провітрювання приміщення - система сама реагує на перепади температур і зміни вітру й цілком самостійно реагує на них. Однак функціонування всіх нових систем можливо за умови правильного встановлення вікна, дотримання всіх норм та правил.

Безсумнівно, виробники пластикових вікон не зупиняться на досягнутих успіхах і будуть з кожним роком знаходити все нові й нові рішення для виготовлення пластикових вікон. На щастя, сучасне сертифіковане обладнання дозволяє збільшити обсяги виробництва й удосконалювати технологічний процес.