Підсумки участі у виставці "Вікна. Двері. Профіль - 2008"

Підсумки участі у виставці "Вікна. Двері. Профіль - 2008"

Додано 30/01/2008 - 20:56, admin

F19 хокей ралі

22-25 січня 2008 року у Виставочному центрі "КИЇВЕКСПОПЛАЗА" (вул. Салютна, 2- б, Київ, Україна) відбулася VІІІ Міжнародна спеціалізована виставка виробників профільних систем, устаткування й інструмента, аксесуарів, сировини й матеріалів для віконно-дверної галузі, а також воріт і шлагбаумів, світлопрозорих конструкцій "ПРИМУС: ВІКНА. ДВЕРІ. ПРОФІЛІ 2008".

Компанія VEKA була представлена в 2-ому павільйоні, стенд - F19. Площа стенда цього року зросла до 252 м2 (для порівняння: торік площа стенда становила всього 150 м2). Ідея стенда - це відкриття в 2008 році виробництва в Україні й висока якість профільних систем VEKA, що відповідає найвищим європейським стандартам. Ми також цього року на стенді розмістили гоночну машину однієї з команд-учасниць Чемпіонату України з ралі й Хокейний куточок з можливістю зіграти в хокей кожному бажаючому. VEKA є генеральним спонсором гоночної команди "ВікноПлюс" і хокейної команди "БАРС" (Бровари).

На стенді проводилися два розіграші: розігрувалися поїздка на перший етап ралі в Кам'янець-Подільський і три хокейні футболки. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті вже з наступного тижня.

VEKA представила на виставці 9 зразків світлопрозорих конструкцій з різних видів профілів. У тому числі були зразки з нової енергозберігаючої профільної системи Alphalіne-90.

Всі відвідувачі стенда змогли наочно переконатися в якості продукції VEKA і в компетентності наших фахівців, ознайомитися з видами й асортиментом світлопрозорих конструкцій, які виготовляються із профілю VEKA.

Ми також хочемо поздоровити із закінченням виставки наших партнерів, що вперше прийняли в ній участь: компанії "Віндзор" і "Вікна Центр".