Пластикові підвіконня та догляд за ними

Пластикові підвіконня та догляд за ними

Додано 15/04/2009 - 22:02, admin

Забруднення з підвіконня легко усуваються спеціальними мильними розчинниками, які продаються в магазинах, що торгують побутовою хімією. Тільки не використовуйте як миючі засоби порошки, здатні подряпати поверхню підвіконня, і ні в якому випадку не тріть його твердими губками й щітками.

Якщо ж на вашому пластиковому підвіконні з'явилися неглибокі подряпини, то найкраще звернутися в компанію, що займається вікнами ПВХ. Вам гарантовано і якісно відшліфують та відполірують поверхню.

Якщо ж ви вирішили зайнятися цим самотужки, то потрібно буде знайти такий засіб, як Cosmofen. Тільки майте на увазі: засіб містить ацетон, і користуватися ним потрібно надзвичайно охайно. Перед використанням потрібно спочатку бережно зачистити ушкоджену поверхню пластикового підвіконня. Після цього взяти серветку, бажано із грубої тканини, і злегка зволоживши її розчинником, легкими рухами пройтися по зачищеній поверхні підвіконня ПВХ. Будьте обережні, не зачепіть випадково гумового ущільнення вікна. Інакше, його частки потрапивши на поверхню ганчірки, неминуче розмажуться по підвіконню, і вивести темні плями буде вже неможливо.