Пластикові склопакети - на чому не потрібно заощаджувати

Пластикові склопакети - на чому не потрібно заощаджувати

Додано 24/04/2009 - 11:09, admin

 Лише десять років тому пластикові вікна в нашій країні були в дивину. Встановити собі пластикові склопакети могли дозволити лише дуже заможні люди. Сьогодні обладнати своє житло гарним, не потребуючим спеціального догляду вікном, може кожна середньостатистична родина. 

Незважаючи на це, при замовленні пластикових вікон багато хто намагається заощадити. Воно й зрозуміло - пропозицій на ринку багато, а відмінностей між пластиковими вікнами різних фірм недосвідчений покупець не помітить. Однак, заощаджуючи на таких важливих складниках якості вікон, як профіль і фурнітура, можна зіштовхнутися із численними проблемами. Щоб уникнути цього, необхідно знати, з чого складається якість пластикових склопакетів. 

Отже, на чому не можна заощаджувати при купівлі пластикових склопакетів:

На профілі вікна 

Щоб пластикове вікно слугувало довго й не втрачало своїх початкових якостей, фахівці радять купувати вікна з німецького профілю. Німеччина - визнаний лідер у виробництві пластикового профілю. Вже більше 40 років вона виробляє профіль, якість якого не викликає сумнівів. Пластик, котрий приїхав до України, припустимо, з Туреччини або інших теплих країв, навряд чи витримає наші морози й перепади температур. В усіх інших потрібно перевірити "в'їзні документи": застосування ПВХ-профілю в українських кліматичних умовах повинне бути схвалене Міністерством охорони здоров'я України. 

На якісному монтажу

Дуже важливо, щоб монтаж робили фахівці високого рівня. Пластиковий склопакет - досить складна технічна конструкція, тому все, що пов'язане з вікнами і їх встановленням, повинне мати Сертифікати Відповідності, а на монтаж повинна бути ліцензія. В період експлуатації вікно піддається значним навантаженням, як фізичним, так і механічним. Наприклад, різниця температур зовні й всередині приміщення в холодні пори року. При цьому у зв'язку з герметизацією склопакета й щільним примиканням стулок до рами вікна, всередині приміщення підвищується вологість повітря. Ідеально, коли виробник і монтажники пластикових склопакетів виступають в одній особі. Тоді й відповідальність інша, - не можна перекласти відповідальність на іншого.

На фурнітурі

Фурнітура повинна бути дуже якісною, бажано німецькою. Фурнітура пластикових склопакетів призначена для регулювання відкривання й закривання вікон. Ваша фурнітура повинна створювати додатковий захист від злому. Декор і загальний стиль, у якому виконана фурнітура, припускають певну єдність з естетичної точки зору. 

На встановленні відкосів, підвіконь та водовідливів 

Відкоси відіграють не останню роль у тепло- і звукоізоляції пластикових склопакетів. Під відкосами передбачене утеплення, і якщо змайструвати їх самостійно, взимку вони потріскаються. До того ж, можливе пошкодження профілю й порушення теплоізоляції.
 
ПВХ-підвіконня мають такі ж властивості, що й віконні ПВХ-профілі. Вони не гниють, не розкладаються, стійкі до впливу сонячного світла й абсолютно водонепроникні. Завдяки багатокамерній конструкції, вони досить міцні, тверді, володіють гарними теплоізоляційними властивостями, важкозаймисті й довговічні. 

Нарешті, встановлення відливів - це технологічна необхідність, потрібна для того, щоб волога з вулиці не попадала в монтажний зазор пластикового склопакета (під раму).