Пластикові вікна ПВХ - захист від злодіїв

Пластикові вікна ПВХ - захист від злодіїв

Додано 13/03/2009 - 02:50, admin

Цапфи

Зламати ПВХ вікно сучасної конструкції стає не простіше, ніж залізні двері. У чому надійність? Якщо ви встановите в себе ПВХ вікна зі спеціальними елементами проти злому, то шанси злодіїв проникнути у ваше житло знизяться на кілька порядків.

Секрет фурнітури в цапфах. Замикаючі цапфи, завдяки своїй конструкції у вигляді гриба, фіксуються міцно. А спеціальна накладка, що кріпиться в районі ручки, не дає її провернути, навіть якщо зловмисник просвердлить стулки. Зломщик безсилий перед даною конструкцією протизламного пристрою, якщо, звичайно, у нього немає набору спеціалізованих інструментів.

Розбивати ж склопакети мало хто наважиться. По-перше, скло в них настільки міцне, що зробити це не так-то легко. Багатокамерні склопакети складаються із трьох і більше листів скла. Знадобиться трощити кожне окремо. По-друге, гуркіт, що при цьому підніметься, миттєво приверне увагу.

А якщо ви замовите ще й спеціальне скло для склопакета, то навряд чи хто ризикне зв'язуватися з вашим ПВХ вікном. Тут теж є вибір - триплекс або загартоване скло. Триплекс являє собою багатошарове стекло, між шарами якого розташовується плівка або залита спеціальна смола. Таке скло не розлітається на уламки. За своєю технологією воно чимось нагадує броньоване. На внутрішнє скло можна також наклеїти додаткову захисну плівку.

Загартоване скло має високий рівень міцності й жаростійкості.

Повертаючись до протизламної фурнітури, потрібно відзначити, що на вітчизняному ринку ці комплектуючі представлені рядом європейських виробників. В якості поради тим, хто вирішив встановити ПВХ вікна, потрібно відзначити, - хоча протизламна фурнітура в різних виробників може відрізнятися за зовнішним виглядом, принцип її роботи аналогічний. Тим часом, несумлінні продавці можуть видавати ці розходження за супер технологічні нововведення тієї або іншої фірми.

Вцілому, за ступенем захисту фурнітура поділяється на п'ять класів. Якщо, наприклад, для злому класу А2 потрібний набір викруток і лом, то для класу А5 злодієві знадобляться не тільки викрутки й ломи, а й сокира, дриль, пилка.

Залежно від класу захисту, були обчислені й тимчасові рамки злому ПВХ вікон (при наявності зазначених вище інструментів). ПВХ вікна з невисоким рівнем захисту злодій може відкрити за п'ять хвилин. ПВХ вікна високого класу вимагають, щоб з ними повозилися подовше - від 10-15 хвилин і більше.