Пластикові вікна, що зберігають тепло і нерви

Пластикові вікна, що зберігають тепло і нерви

Додано 09/04/2009 - 12:10, admin

Любуватися світом можна через будь-які вікна. Але якщо дивитися на світ, перебуваючи в красі, теплі й затишній обстановці спальні або офісу, навколишній світ буде набагато яскравішим. Додайте до барвистих фарб навколишнього світу скорочені рахунки за електроенергію й газ і ви зможете зрозуміти, чому майже всі обирають пластикові вікна.

Щорічно з настанням зимових холодів або жаркого літа багато хто з нас безперестану думає про рахунки на кондиціювання й опалення свого офісу або котеджу. Звичайно, зменшити ціни на електрику й газопостачання ми не можемо, але зробити так, щоб температура повітря спальні або офісного приміщення була оптимальною узимку і влітку ми можемо.

Головним помічником у виконанні цього будуть пластикові вікна. Пластикові вікна або пвх вікна, як і меблі для дитячої кімнати або меблі для вітальні, розрізняються великим асортиментом виробників і профілів. Причому більша ціна пластикових вікон, як і ціна на ліжка й спальні, не завжди є критерієм прекрасної якості.

Давайте подумаємо, яким повинне бути вікно, що зберігає тепло й ваші нерви зсередини. Основу цього вікна становить спеціальний профіль - профіль, що складається зі склопакету, пластикового профілю й посилюючого твердість каркаса вікна оцинкованого армуючого профілю, схованого в пластиковій оболонці. Для того щоб вікно служило довше, легко відкривалося, стулки вікна щільно прилягали, як дверцята шафи в меблях для дитячої, оцинкований профіль вікна повинен бути щільним і товстим. Непогано щоб елементи цього профілю фіксувалися не шурупами, а були зварені.

Зовнішній профіль пвх виконує тепло й звукоізоляційну функцію. У профілі створені перетинки, що забезпечують конструкції міцність. І чим більше цих ребер, що утворюють камери з повітрям, тим тепліше й звуконепроникне вікно.

Пластиковий профіль для спальні й ліжка в міській квартирі, де вже не буде дути з вікон, може бути 3-х або 4-х камерним. Профілі з більшою кількістю камер найчастіше необхідні для заміських будинків.

Біля 90% площі вікна становить склопакет. Саме його якості визначають тепло й звуконепроникність усього вікна. Звуконепроникний склопакет з різною кількістю камер і листів скла буде чудовим доповненням інтер'єра вітальні або дитячої - тих кімнат, де достаток світла є необхідністю. Меблі для дитячої, ліжка й спальні, а також меблі для вітальні разом з такими вікнами будуть виглядати ще виграшніше, не деформуватися й не відволожуватися. Так як пвх вікна не пропускають не тільки звуки й тепло, але й вогкість.