ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВІКНАМИ

ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВІКНАМИ

Yak-dohliadaty-za-plastykovymy-viknamy-1

Виконані з профільних систем VEKA вікна та двері, найчастіше, не вимагають особливого догляду. Проте, як і будь-який виріб, навіть найякісніше металопластикове вікно потребує мінімального правильного догляду.

При дотриманні таких рекомендацій, Ви максимально продовжите термін життя своїх нових чудових вікон!

Корисна порада: якщо Ви робите ремонт і у Вас вже встановлені металопластикові вікна - відкривайте їх по мінімуму, а після ремонту (якщо роботи супроводжувалися будівельним пилом) обов'язково викличте фахівців, щоб повністю прочистити (зі зняттям) і змастити фурнітуру.

Перше - догляд за пластиком: ніколи не використовуйте абразивні та агресивні хімічні (що містять хлор, спирт та інші добавки, покликані актівно бороться з брудом) миючі засоби для чищення пластикових поверхонь вікна. Навіть якщо спочатку Вам буде здаватися, що нічого з пластиком не відбувається, то через деякий час Ви можете бути неприємно здивовані зміненим кольором Вашого колись білого вікна. Для догляду за поверхнею пластикових вікон можна використовувати знежирюючі миючі засоби, або простий теплий мильний розчин. Також, радимо використовувати м'які губки для чищення, без жорсткої поверхні.

Друге - догляд за склопакетами: склопакет в металлопластиковом вікні не відрізняється від звичайного скла і доглядати за ним потрібно так само. Лише нагадаємо: уникайте попадання миючих засобів на пластикові частини, а також, що дуже важливо - не допускайте попадання спиртовмісних засобів на гумовий ущільнювач.

По-третє - догляд за фурнітурою: VEKA в обов'язковому порядку рекомендує не рідше ніж раз на рік змащувати всі рухомі елементи фурнітури. Зверніть увагу, у багатьох виробників фурнітури у відповідних місцях є значки "маслянки" або "крапельки". Масло використовуйте що не містить смол і кислот, по суті, звичайне машинне масло/масло для швейних машинок підійде.

Четверте - догляд за ущільнювачем: мінімум раз на півроку (хоча б навесні і восени) рекомендуємо очищати ущільнювач. Цей елемент вікна в першу чергу відповідає за збереження тепла у Вашому домі, відсутність протягів, надування вуличного пилу і шуму. Простим мильним розчином і м'якою губкою або тканиною промийте ущільнювач, витріть насухо і змастіть силіконовою змазкою. Для цієї мети також підходить силіконова змазка для автомобільних ущільнювачів.

П'яте - дренажні отвори: якщо ви відкриєте стулку, то в нижній частині рами повинні розташовуватися отвори - водовідвідні канали. Як стає зрозуміло з їх назви - це зливні отвори, вони служать для виведення вологи, води за межі рами. Слідкуйте за тим, щоб вони не засмічувалися.

Якщо ж у Вас немає часу і можливості самостійно обслуговувати Ваші металопластикові вікна, Ви можете запросити фахівців, які за помірну плату, швидко і професійно проведуть всі роботи.

Крім того, набори спеціальних засобів по догоду за металопластиковими вікнами ви можете придбати або в спеціалізованих магазинах по продажу вікон, або в будівельних супермаркетах.

Приділіть свого вікна трохи уваги і воно відповість вам довгими роками надійної служби!