Продаж склопакетів

Продаж склопакетів

Додано 24/04/2009 - 11:11, admin

Вікна - один з найважливіших елементів архітектурного оформлення будинків, тому їх вибір дуже важливий. В останні роки стало традицією встановлювати у квартирах пластикові склопакети. У містах створена й інтенсивно працює нова галузь промисловості з виробництва й продажу склопакетів та аксесуарів до них. Різноманіття пластикових конструкцій, які пропонують сучасні компанії майже безмежне. Що ж варто мати на увазі встановлюючи дома вікна ПВХ?

Фахівці із продажу склопакетів виділяють основні переваги вікон ПВХ у порівнянні зі звичайними:

  • захищають від протягів, забезпечують комфорт і здоров'я своїм власникам, докорінно змінюють мікроклімат у квартирі;
  • забезпечують відмінну звукоізоляцію;
  • зберігають витрати енергії на обігрів приміщень у заміських будинках на 20-25%;
  • нечутливі до змін погоди (не мають потреби у фарбуванні й ремонті);
  • вписуються в будь-який інтер'єр;
  • міцні й довговічні (термін служби більше 42 років);
  • їх легко мити - не потрібно розгвинчувати рами.

В компанії з продажу склопакетів клієнту обов'язково розкажуть, що вартість пластикового вікна складається не лише з самих склопакетів та монтажу, а також з великої кількості дрібних, але не менш важливих деталей.

Не останню роль відіграють відкоси, що впливають на тепло- та шумоізоляцію. Виробляють їх з пластику або вологостійкого гіпсоволокна. Під відкосами обов'язково передбачене утеплення, і якщо монтувати відкоси самостійно, в першу ж зиму вони потріскаються, до того ж можливе пошкодження профілю й порушення теплоізоляції.

Ще один важливий елемент - це підвіконня. Його роблять із білого пластику, вологостійкої плити або ДСП, що покривається зверху ламінатом.

Сьогодні більшість споживачів традиційно надають перевагу білому кольору вікон. Проте, виробники ПВХ профілів пропонують досить широкий вибір кольорів поверхні пластикового профілю - від однотонних, до нестандартних, таких як, білий шорсткуватий або структурований.

Фахівці з продажу склопакетів відзначають, що в склопакет можна поставити також і різне скло: крім звичайних, представлені й особливо міцні броньовані, енергозберігаючі (І-скло, К-скло), безпечні та ін.