Протизламність наших вікон забезпечує фурнітура Winkhaus

Протизламність наших вікон забезпечує фурнітура Winkhaus

jpg

Протизламність – це здатність віконної або дверної конструкції пасивно опиратись кримінальному зламу протягом певного часу.
Набір протизламної фурнітури — це змінна система, в якій, в залежності від ступеня захисту використовується різна кількість деталей. Така фурнітура відрізняється наявністю однієї або декількох додаткових точок замикання, в яких запірна грибоподібна цапфа (штифт), що встановлюється на стулці, входить в спеціальний сталевий зачіп (відповідну планку), що встановлюється на рамі. Кількість сталевих зачепів визначає приналежність фурнітури до певного класу безпеки. Чим вище клас безпеки, тим більше таких зачепів встановлюється в комплект.
Захист вікна буде більш ефективним, якщо застосовується не один спосіб зміцнення, а цілий комплекс заходів безпеки. Комбінація протизламної фурнітури з системами електронної безпеки підвищує клас захисту (яких є три). На елементах фурнітури легко встановлюються електромагнітні датчики, що відносяться до системи контролю доступу. У свою чергу, вона сумісна з засобами сигналізації.