ПВХ-профілі (профілі з полівінілхлориду)

ПВХ-профілі (профілі з полівінілхлориду)

Додано 14/03/2009 - 17:37, admin

пвх профіль

Профілі з полівінілхлориду, котрі отримуються із природних корисних копалин нафти й кам'яної солі, не сильно відрізняються своїм походженням від того ж бетону, алюмінію або просоченої спеціальними складами деревини. Якщо ж говорити про довговічність матеріалів, то всі вони піддаються тим або іншим хімічним та фізичним процесам, які їх руйнують. Термін служби віконних ПВХ-профілів становить близько 30 років, за оцінками фахівців, хоча з впевненістю це можна буде підтвердити лише через ці 30 років.

Адже для оцінки ступеня атмосферостійкості, такі профілі випробовують за допомогою моделювання - існують сертифіковані методи прискореного випробування профілів, де контрольні зразки проходять випробування в спеціальних пристроях відповідно до встановлених норм. За еталон при цьому береться матеріал з добре відомими властивостями в ролі контрольного зразку.

Однак, все це не так важливо, як результат практичного використання - пластикові вікна зараз досить популярні й встановлені майже в кожного третього. Вже навіть зрозуміло, що властивості матеріалу не просто достатні - вікна із ПВХ ефективні. Механічна міцність, теплопровідність, а також стійкість до факторів зовнішнього середовища - від термічних навантажень до опадів, у таких вікон високі, що дає право з успіхом застосовувати їх у громадському будівництві.

Різні виробники випускають не тільки різні розміри профілів, але й не набагато змінюють склад матеріалу, щоб домогтися потрібних властивостей. Всі вони повинні відповідати стандарту. Також при виборі пластикових вікон варто враховувати кліматичні умови, тип приміщення, щоб вони повністю відповідали вашим вимогам.

Класифікують віконні профілі звичайно за кількістю камер - зазвичай від двох до чотирьох. Від них залежить і твердість конструкції, і теплопровідність, і інші властивості майбутнього вікна. Чотирьохкамерні призначені для використання в конструкціях середнього розміру, при цьому їх не армують. Двокамерні, навпаки, краще армувати - тому що інакше механічна твердість буде недостатня. Без армування їх можна використовувати в малих конструкціях до одного метру з одинарними склом, щоб зменшити навантаження. Трикамерні ПВХ-профілі - це основний продукт, що випускається для громадського будівництва.