Рекомендації з догляду за металопластиковими вікнами VEKA

Рекомендації з догляду за металопластиковими вікнами VEKA

Додано 15/04/2009 - 01:14, admin

Набір VEKA

Пластикові вікна й дверні конструкції, виготовлені із профілю VEKA, не потребують дорогого догляду. Проте, щоб гладкі поверхні вікна довго зберігали свої властивості, ми радимо Вам звернути увагу на наступні рекомендації.

Догляд за поверхнею пластикового вікна

Для догляду за віконними рамами можна використовувати звичні в домашньому господарстві чистячі та миючі засоби, такі як "Prill", "Fairy" або просто теплий мильний розчин. З появою стійких забруднень - не використовуйте очищуючі абразивні пасти і емульсії, а також уникайте агресивних розчинників (наприклад, ацетон чи бензин). Найкраще скористатися спеціальними засобами Cosmofen або VEKANOL-Reiniger, яким піддаються навіть найсильніші забруднення. Просто змочіть невеликою кількістю VEKANOL-Reiniger м'яку тканину й протріть поверхню рами пластикового вікна, після чого протріть її насухо. Чисту раму вікна можна обробити спеціальним засобом VEKA-Konservierer. Він ефективно захистить Ваші пластикові вікна й двері від агресивних впливів зовнішнього середовища й тоді нові вікна будуть радувати Вас своїм елегантним виглядом ще довгі роки.

Догляд за ущільненнями

Ущільнення повинні зберігати свою "жирову" поверхню й еластичність. Вони не повинні стикатися з концентрованими очищуючими засобами і масляними субстанціями. Очищати віконні ущільнювачі найкраще засобом VEKANOL-Reiniger або просто теплим мильним розчином. Після того, як вікно вимите, обов'язково протирайте ущільнення насухо. Не можна використовувати для чищення ущільнювачів органічні й хімічні розчинники. На чисті ущільнювачі ми рекомендуємо наносити спеціальний засіб, розроблений експертами VEKA: VEKA-Dichtungspflege. Його застосування дозволяє довго зберігати ущільнення еластичними й підтримувати їхню функціональність.

Догляд за фурнітурою

Сучасна віконна фурнітура буде служити Вам вірою і правдою довгі роки, якщо хоча б один раз на рік Ви будете обробляти її спеціальним змащенням. Для змащення видимих рухливих частин фурнітури фахівці VEKA розробили спеціальний засіб: VEKA-Spezialfett. Для догляду за важкодоступними елементами фурнітури ми рекомендуємо використовувати спрей змащення VEKA-Spruhol. Досить одного натискання на розпилювач балончика, щоб цей засіб потрапив на всі важкодоступні частини фурнітури.