Сучасне засклення балконів і лоджій

Сучасне засклення балконів і лоджій

Додано 19/04/2009 - 00:21, admin

Сучасне засклення балконів і лоджій

Засклення балконів стало на сьогоднішній день не тільки способом захисту від атмосферних опадів, але й способом збільшити корисну житлову площу квартири. Сучасне засклення балконів, лоджій пластиковими вікнами дозволяє забезпечити додаткову тепло- і звукоізоляцію.

Існують два найпоширеніші види засклення балконів, які відповідно є й варіантами засклення лоджій:

1. Холодне засклення - конструкція засклення балконів алюмінієвим профілем з одним склом. Це «легке» засклення балкона підвищує температуру в приміщенні на 3-4 градуса й тому використовується в основному лише для захисту від пилу, дощу й снігу.

Розсувні вікна при заскленні балкона дозволяють заощаджувати простір, саме тому розсувне алюмінієве засклення дуже популярне на сьогоднішній день.

2. Тепле засклення - це подвійне (потрійне) засклення балконів пвх-профілем або засклення алюмінієвим профілем. Перевагою цієї системи засклення балконів є її поліпшені звуко- і теплоізоляційні властивості.

Обидва цих варіанти можуть застосовуватися для засклення балконів у хрущівці, засклення балконів на останніх поверхах (перед заскленням балконів монтується дах), засклення тераси, засклення зимових садів. Нестандартне засклення балконів виносом (виносне засклення балконів), кругле засклення (радіусне засклення балконів), суцільне засклення також може здійснюватися будь-яким із запропонованих варіантів. Алюміній - це матеріал м'який по своїй структурі, він ідеально підходить для виготовлення радіусних конструкцій, тому для круглого балкона засклення краще робити з алюмінієвого профілю, а не вікнами із пластику.

Пластикові вікна не мають самовентиляції, тому різниця вуличної й кімнатної температури може призвести до запотівання. Щоб уникнути такої проблеми, фахівці рекомендують встановити приточний клапан на пластикові вікна, що дозволить здійснювати автоматичне провітрювання пластикового вікна.

Засклення алюмінієм і засклення пластиком може використовуватися не лише для засклення вікон і балконів в будинках, промислового засклення, але й для благоустрою магазинів і офісів (засклення вітрин, засклення перегородок, засклення вхідних груп).

Площа засклення, необхідність демонтажу засклення, особливості засклення лоджії, розміри пластикових вікон для засклення лоджій, варіант засклення (вікнами пвх або засклення лоджій алюмінієм) - все це впливає на вартість засклення. Ціни на засклення балконів і лоджій варіюються залежно від цінової політики фірми, якості продукції, використовуваної фурнітури й профілю у виробництві вікон ПВХ. Розрахувати вартість засклення менеджери можуть по телефону, тому необов'язково їздити по всіх фірмах в пошуках недорогого засклення.

Алюмінієве засклення лоджій дешевше в порівнянні з балконним заскленням пластиком. Якщо фірми по заскленню вікон пропонують своїм клієнтам дуже дешеве засклення балкона пластиковими вікнами, то варто задуматися над порядністю таких фірм.

Для зручності своїх клієнтів багато фірм пропонують засклення в кредит та засклення в розстрочку.