Сучасні віконні технології Veka на виставці Kievbuild 2010

Сучасні віконні технології Veka на виставці Kievbuild 2010

Додано 26/02/2010 - 15:33, admin

EUROLINE / EUROLINE PRO SUNLINE PROLINE SOFTLINE ALPHALINE - двостулкові штульпові двері з ролетами Двостулкові штульпові двері з віконницями Одностулкові вхідні двері Нестандартний елемент з п'яти конструкцій Підіймально-розсувні двері Підіймально-розсувні двері

Останній тиждень лютого цього року був відмічений знаковою подією для віконної і будівельної галузей України: з 23 по 26 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі проходила провідна професійна виставка будівництва і архітектури Kievbuild 2010. Компанія "ВЕКА Україна", як лідер віконних технологій, не могла не використовувати можливість представити як новинки, так і перевірені рішення у віконній галузі і взяла участь в профільній частині експозиції WinTechExpo.

Ключовим принципом роботи компанії Veka в усьому світі є якість. Якість для Veka ­­­– це не просто слово, а правило, яким компанія керується як у власній роботі, так і у роботі з партнерами. В останньому і змогли переконатися гості, котрі відвідали виставковий стенд "ВЕКА Україна", загальна площа якого складала 252 м2. В рамках виставки було представлено дев'ять зразків рішень, як для приватних будинків, так і для житлових квартир та офісів.

EUROLINE/EUROLINE PRO – якість за розумну ціну. Система EUROLINE/ EUROLINE PRO це відмінне рішення для тих, хто цінує якість і хоче її отримати за розумну ціну. Дана система була представлена одностулковими міжкімнатними дверима в комплексі з балконним блоком.

SUNLINE – комфорт і зручність на Вашому балконі. Система SUNLINE - рішення VEKA SUNLINE - це унікальна можливість збільшити Ваш простір і час: Вам не потрібно пересувати речі з балкона, щоб відкрити вікно, а вже відкрите вікно не заважатиме Вам на балконі. Всі конструкції системи SUNLINE зсуваються паралельно одна одній.

PROLINE - для людей, що думають про майбутнє, стартове вікно 70 мм, відома класична форма, високі ізоляційні властивості. Вікна на основі систем VEKA PROLINE - це гарантована інвестиція у Ваш будинок, це рішення для людей, які думають про майбутнє своєї сім'ї. Вікно PROLINE - це справжня німецька якість для споживачів, котрі прагнуть більшої захищеності і надійності.

SOFTLINE - ідеальне рішення, різноманіття форм, індивідуальний дизайн, висока стабільність і функціональність. Система SOFTLINE - це якісне рішення для замовників з високими технічними і дизайнерськими запитами. Замовники, які віддають перевагу найвищим європейським стандартам якості і стабільності. Замовляючи вікна на основі систем VEKA SOFTLINE, Ви можете вибрати будь-яку форму і будь-який дизайн.

ALPHALINE - вікно майбутнього, виняткова ширина 90 мм гарантує найвищі теплоізоляційні характеристики. VEKA ALPHALINE - це найкраще, що існує сьогодні у віконних технологіях. Аудиторія цієї преміум-системи - замовник орієнтований на ексклюзив, замовник, що бажає в усьому бачити і відчувати те, що називається luxury.

Компанія Veka не може обділити увагою і найекстравагантнішого замовника, який цінує якість і ексклюзивність. Для них партнери "ВЕКА Україна" можуть запропонувати наступні варіанти рішень з профільних систем Veka: двостулкові штульпові двері з ролетами, двостулкові штульпові двері з віконницями, одностулкові вхідні двері, нестандартний елемент з п'яти конструкцій, підіймально-розсувні двері і т.п.

Не дивлячись на значну площу стенду і кількість виставкових зразків, всі можливі рішення з профільних систем Veka не представляється можливим показати із-за їх різноманіття. Варіанти рішень, які можуть запропонувати партнери "ВЕКА Україна" для своїх замовників багаточисельні і, деколи, обмежені лише фантазією самого замовника і професіоналізмом виробника. А для розширення знань про можливості роботи з профільними системами VEKA, принципах роботи і максимальної можливості задоволення попиту споживачів "ВЕКА Україна" регулярно проводить для своїх партнерів тренінги і семінари. Адже основний принцип Veka - "якість" - закладений у весь цикл виробництва продукції: від екструзії профілю, до здобуття замовником якісного вікна від партнера Veka.