Ухильно-розсувні конструкції!

Ухильно-розсувні конструкції!

Додано 26/03/2019 - 18:30, admin

image(1)

Великі засклені площі – характерна особливість сучасної архітектури. Велика кількість світла всередині інтер’єру – це не лише красивий панорамний вигляд. Гра світла дає відчуття більшого простору. Традиційні великі вікна відкриваються всередину і потребують багато місця, в той час, як розсувні системи не обмежують житловий простір. Вони мають неймовірний естетичний вигляд та поєднують безпечність і комфортне користування. Тому ми пропонуємо ухильно-розсувні системи від компанії WINKHAUS.
Такі параметри, як виведення стулки з рами та величина монтажного розміру на рамі дають можливість установки duoPort SK як у стандартних, так і в багатокамерних профільних системах, призначених для енергозберігаючих конструкцій. Вантажопідйомність фурнітури також дозволяє застосовувати важкі склопакети з термоізоляційними, звуконепроникними або протизламними властивостями.
Більше функцій – більше зручностей! Розсувні віконні конструкції з інноваційною фурнітурою duoPort PAS набувають нового виміру функціональності. Поряд з функціями відчинення, зсуву та зачинення панорамні вікна з duoPort PAS можуть мати також функцію провітрювання через паралельне зміщення стулки по всьому периметру на 6 мм. І все це за допомогою спеціальної подовженої ручки.
Турбота про безпеку: зчеплення восьмигранного протизламного грибка та протизламних сталевих зачепів на рамі істотно ускладнює спроби злому та проникнення зловмисників в будинок через балконні двері. Під час провітрювання з паралельним зміщенням рівень протизламності вікна, оснащеного duoPort PAS, аналогічний ступеню захисту при закритому вікні (WK 2). Сьогодні це унікальне рішення на ринку ухильно-розсувних систем.

Причіплений файлРозмір
image(1).png783.46 КБ