Умовні позначення вікон

Умовні позначення вікон

Додано 10/03/2009 - 15:30, admin

У цьому матеріалі розглянуті основні позначення, які зустрічаються в прайс-листах на пластикові вікна:

Глухе вікно ПВХ.

 

Це вікно не відкривається. При встановленні такого вікна потрібно пам'ятати про необхідність забезпечити доступ ззовні до вікна, якщо необхідно буде його мити.

Поворотне метало пластикове вікно.

Це вікно відкривається. У цьому випадку ручка перебуває ліворуч (петлі праворуч). У закритому стані ручка опущена долілиць. При піднятті ручки нагору на 90 градусів вікно відкривається.

Поворотно-відкидне вікно.

Крім відкривання, це вікно має ще й функцію відкидання (нижня горизонтальна частина стулки залишається на місці, а верх відхиляється на певну відстань). Коли ручка опущена долілиць, вікно закрите. Якщо ручка паралельно землі - відкривається. Якщо повернути ручку нагору до кінця, то вікно відкидається.

На таке вікно можливе встановлення додаткового елемента - зимового провітрювання. У такому випадку, якщо ручка перебуває в положенні між відкриванням і відкиданням, угорі вікна утвориться маленька щілина, якої достатньо для провітрювання в холодну пору року.

Вікна із двох частин, одна половинка глуха, друга поворотна або поворотно-відкидна.

Функціональність стулок у цих вікнах аналогічна описаній в одностулкових. Вікна можуть бути будь-яких конфігурацій (наприклад, 3 стулки й т.д.).

Балконні двері.

Балконні двері відрізняються від вікон тим, що в нижній частині балконних дверей встановлена перегородка (імпост) і вставлена сендвіч-плита (непрозора панель) замість склопакета. Всі профільні комплектуючі (рама, стулка, імпост і т.д.) ідентичні вікну.