Утеплення вікон

Утеплення вікон

Додано 25/04/2009 - 14:47, admin

Утеплення вікон взимку - звичайна процедура для жителів міст. На щастя, тепер проблему втрати тепла можна вирішити кардинально іншим способом - просто замінити звичайні дерев'яні вікна на пластикові.

Теплозахист - одна з основних функцій вікна, що забезпечує комфортні умови всередині приміщення й зберігає наші гроші, зменшуючи зайвий обігрів вулиці й атмосфери. Ми з вами дуже добре пам'ятаємо, як ще кілька років тому кожна зима починалася в нас із традиційного утеплення вікон у квартирі, а весна - з фарбування рам, котрі облупилися. Воно й зрозуміло - старі дерев'яні вікна зовсім не справлялися з холодами й породжували підступні протяги й продування квартири.

Чому ж пластикові вікна кращі за утеплення вікон?

  • Ефективне збереження тепла пластикового вікна обумовлено герметичністю конструкції - закрите пластикове вікно не протягає, навіть якщо дме сильний вітер, повністю виключається необхідність додаткової ізоляції пластикових вікон на зиму.
  • Пластикові вікна досить міцні - всередині пластикових профілів знаходиться несучий каркас зі сталевого оцинкованого профілю, що надає високу міцність і стійкість пластиковому вікну й віконній конструкції в цілому.
  • Встановлення пластикових вікон дозволяє взимку підняти температуру в кімнаті на 5 градусів без додаткових зусиль на її обігрів та без необхідності їх утеплення на зиму.
  • При встановленні склопакетів з теплозберігаючим покриттям ви заощаджуєте електроенергію: взимку покриття відбиває частину інфрачервоного випромінювання назад до квартири, утримуючи тим самим тепло. Улітку ж, навпаки, таке покриття працює на відбиття сонячного теплового випромінювання, завдяки чому приміщення, що виходять на сонячну сторону, нагріваються менше.
  • Пластикові вікна практично не потребують догляду, вам не знадобиться чистити й фарбувати вікна по закінченню зими - вони прослужать 42 роки без втрати білизни й якості.

Встановіть собі пластикові вікна і ви забудете про те, що утеплення вікон було для вас необхідною щорічною процедурою.