В Києві на Печерську залізна труба пробила потрійний склопакет і влетіла у квартиру

В Києві на Печерську залізна труба пробила потрійний склопакет і влетіла у квартиру

Додано 24/02/2009 - 13:57, admin

Вранці 24 лютого в квартиру у Києві на вулиці Мазепи, 11-А через балкон залетів шматок залізної труби. Мешканці припускають – з сусіднього будівництва, повідомляє «Газета по-Киевски».

Труба влетіла на величезній швидкості, і якби на балконі в той момент була людина, її, швидше за все, убило б. В результаті удару в потрійному склопакеті утворилася дірка діаметром 12 см. Господарі житла в паніці бояться перебувати в квартирі.

«О 8.10 ми з дружиною відправили двох дітей до школи, – розповідає господар квартири Олег Дякович. – Потім я зайшов на балкон, узяв деякі речі і поніс їх на кухню. Вже о 8.17 пролунав сильний хлопок, неначе вибухнула невелика фугасна бомба. У кімнаті ми виявили шматок залізної труби. У стінці кімнати була значна вм`ятина, а в склі балконних дверей – дірка».

Господарі припускають, що «подарунок» прилетів з будівництва, яке знаходиться поряд з будинком. Будівництво почалося близько року тому, а займається ним компанія «К.А.Н. – Девелопмент». Проти будівництва неодноразово проводилися акції протесту, адже воно ведеться на схилах Дніпра, що охороняються законом. До того ж, згідно з проектом, висотність будинку набагато вища, ніж належить будувати в центрі.

Олег Дякович має намір подати до суду і підняти питання про припинення будівництва, оскільки воно загрожує життю людей. «А де гарантія, що це не повториться знову? – обурюється чоловік. – Судячи з моїх підрахунків, труба пролетіла близько 60 метрів, адже поряд ще є будинки, дитячий садок. Роботи на цьому будівництві часто ведуться до годині ночі, чому я повинен переживати за безпеку своєї сім`ї цілу добу?»

Труба, що пробила вікно в квартирі сім`ї Дяковичей, є 19-сантиметровою трубкою діаметром 1,5 см, вагою приблизно 200–250 грамів. Міліція, яку викликали господарі, забрала предмет на експертизу. А в прокуратурі Києва ведеться розслідування цього випадку.