VEKA: виставка WinTecExpo Ukraine-2009

VEKA: виставка WinTecExpo Ukraine-2009

Додано 30/01/2009 - 18:18, admin

WіnTecExpo Ukraіne-2009 WіnTecExpo Ukraіne-2009 WіnTecExpo Ukraіne-2009 WіnTecExpo Ukraіne-2009 WіnTecExpo Ukraіne-2009

Січень - час, коли виробники профільних систем, фурнітури, склопакетів, устаткування для екструзії й виробництва світлопрозорих конструкцій мають можливість представити свою продукцію на щорічній спеціалізованій виставці.

Особливістю 2009 року став поділ спеціалізованої виставки на дві окремі незалежні одна від одної виставки, які практично проходили в один час, але в різних кінцях Києва: ПРИМУС: Вікна.Двері.Профіль-2009 і WіnTecExpo Ukraіne-2009.

Компанія "ВЕКА Україна" стала учасницею виставки WіnTecExpo Ukraіne-2009, що проходила з 19 по 22 січня 2009 р. у Міжнародному виставковому центрі. Цього року виставочна площа VEKA склала близько 300 м2. Відвідувачі стенда VEKA мали можливість оцінити якість і переваги продукції VEKA, задати питання фахівцям VEKA як з України так і з Німеччини, поспілкуватися в невимушеній атмосфері за чашкою чаю або кави.

Цього року VEKA представила на виставці 9 великих експонатів:
1. Підйомно-розсувні двері Softlіne у коричневому виконанні й з ламінацією "Sіena-Noce".
2. Штульпові двері зі ставнями Swіnglіne з основою "Карамель" і ламінацією "Золотий дуб".
3. Балконний блок Євролайн із поворотно-відкидними дверима й вікном.
4. Чотирьохстворчате вікно для балконного засклення Sunlіne.
5. Двері із глухим заскленням Toplіne з коричневою основою й "Болотною" ламінацією.
6. Аркове вікно з поворотно-відкидною стулкою Swіnglіne з коричневою основою й ламінацією "Горіх".
7. Двостулкові штульпові двері Softlіne з наклеєними шпросами й ролетами VEKAVARІANT з коричневою основою й ламінацією "Махагон".
8. Вікно із двома стулками, що відкриваються, Alphalіne з основою карамель і новою ламінацією "Wіnchester". Особливість даного експоната - це коричневе ущільнення, вперше запропоноване компанією VEKA на українському ринку.
9. Двостулкове вікно Prolіne з імпостом. PROLІNE - це нова профільна система, що найближчим часом буде включена в асортимент профільних систем VEKA.

PROLІNE - багатокамерна система з монтажною шириною 70 мм для об'єктного будівництва, можна використовувати армування однакове як для рами, так і для стулки, товщина стінки відповідає класу RAL A.

Крім основних великих експонатів, відвідувачі могли розглянути всі профільні системи VEKA у розрізі, познайомитися з розмаїтістю ПВХ-Пластин VEKA (VEKAPLAN) і іншими цікавими пропозиціями від VEKA.

Ще одною особливістю виставочних днів 2009 року стала участь керівника відділу технічної підтримки ТОВ "ВЕКА Україна" Костянтина Костюка в щорічному конгресі, проведеному організаторами виставки ПРИМУС: Вікна.Двері.Профілі - 2009. Пан Костюк виступив з доповіддю на тему "Ефективне поліпшення якості у виробничій практиці" і дав відповіді на такі питання як: що таке якість, важливі властивості вікон, як визначити ці властивості, навчання й кваліфікація персоналу, автоматизація й оптимізація, роль концерну VEKA у виробництві якісних вікон, роль споживача.

А в перший день після виставки, як і прийнято на VEKA, була організована святкова вечеря для діючих партнерів VEKA. Було запрошено понад 200 партнерів з різних куточків України й Молдови. Ресторан зі споконвічною українською назвою "МЛИН", а також ведучий в образі шинкаря й костюмовані асистенти, конкурси, шоу-програми, жива музика й виконавці з хору імені Мотузки "запалювали" весь вечір і не дозволяли нікому нудьгувати.

Виставка завершилася. І не дивлячись на невисоку відвідуваність виставки й невеликі її масштаби, VEKA залишилася задоволена участю в ній і супутніми заходами. Офіційний запуск екструзійного виробництва в Україні, розширення складських приміщень VEKA, виведення на український ринок нових профільних систем і пропозицій - це мала частина того, чого VEKA досягла в 2008 році й це те, що стало основною ідеєю й темою виставочного стенда ВЕКА.