Відкоси для пластикових вікон

Відкоси для пластикових вікон

Додано 18/04/2009 - 12:37, admin

Відкоси пластикових вікон

Почнемо нашу статтю з визначення, що ж таке відкоси? Відкоси це бічна поверхня прорізу вікна, площина між віконною рамою й внутрішньою поверхнею стіни. Раніше відкоси штукатурили, а потім фарбували. Зараз їх рекомендується покривати пластиком. По-перше, це естетично, а, по-друге, підвищує збереження тепла - пластиковий відкіс можна утеплити за допомогою мінералізованої вати, що вставляється між пластиком і цеглою.

Установка відкосів пластикових вікон - це наступний етап після встановлення вікон ПВХ.

Існує певний порядок установки відкосів вікон ПВХ: перше, що необхідно зробити перед монтажем - це підготувати поверхню стін до подальших робіт.

У цей етап входять такі процеси, як видалення старого шару штукатурки й утеплення внутрішньої частини відкосу вікон ПВХ.

Наступний етап - це безпосередньо установка відкосів вікон ПВХ. Після того, як будуть виконані всі основні роботи, наступає наступний етап - установка пластикового куточка.

Закінчується установка відкосів металопластикових вікон облаштуванням зовнішніх швів і стиків під підвіконням.

Обробка відкосів пластикових вікон може бути виконана як в однаковому, так і в контрастному кольорі з вікнами. Всі відкоси металопластикових вікон виконуються з якісних і нешкідливих матеріалів. Найбільш часто використовуються сендвіч-панелі, які володіють високими звуко- і теплоізоляційними властивостями, тривалим терміном служби, відмінним зовнішнім виглядом, практичністю й зручністю у догляді.

Готові пластикові вікна зі склопакетами й відкосами стануть не тільки частиною інтер'єра Вашого будинку, але й зроблять його теплішим.

Так само як і пластикові вікна, монтаж відкосів краще довірити професіоналам.