Віконна фурнітура WINKHAUS - у світі комфорту

Віконна фурнітура WINKHAUS - у світі комфорту

Додано 07/03/2009 - 00:09, admin

WІNKHAUS - промислова група зі штаб-квартирою в німецькому місті Тельгте, що розпочала свою історію з 1854 року, та має на даний час свої підрозділи й представництва в усьому світі. Завдяки системі контролю якості, що має сертифікат ІSO 9001, а також високим вимогам до якості виробленої продукції, компанія WІNKHAUS зайняла лідируючі позиції на українському ринку віконної фурнітури. Фурнітура для вікон WІNKHAUS сертифікована на відповідність Держстандарту, що дозволяє застосовувати її у світлопрозорих конструкціях при масовому житловому будівництві.

Фурнітура для вікон WІNKHAUS AUTOPІLOT

Якість, високий ступінь надійності й безпеки - важливі відмінні компоненти фурнітури для вікон WІNKHAUS AUTOPІLOT, що по праву визнана Держстандартом України. Фурнітура WІNKHAUS AUTOPІLOT піддається жорстким тестам на витривалість і довговічність укупі з багаторівневим контролем на ламкість і утому фурнітурного матеріалу. На підставі контролю системи забезпечення якості виробникам WІNKHAUS AUTOPІLOT виданий Сертифікат якості DІ ІSO EN 9001. 

Відмінні риси віконної фурнітури WІNKHAUS AUTOPІLOT:

  • всі елементи фурнітури з'єднуються по периметру;
  • можливий як ручний, так і автоматичний монтаж блокуючих пристроїв і кутових передач;
  • кутові передачі захищені від злому;
  • ексцентрикові ролики запірних цапф регулюються вручну;
  • відповідні планки цапф і самих цапф зроблені з високоміцної сталі;
  • зменшена кількість артикулів використовуваних елементів;
  • підвищений захист від корозії відповідає RAL-RG 660/1 класу 4;
  • функціональність, надійність і стабільність - знак якості RAL-RG 607/3.

Надійність і безпека фурнітури для вікон WІNKHAUS AUTOPІLOT

Завдяки продуманій конструкції, WІNKHAUS AUTOPІLOT має високий ступінь надійності. Протизломні цапфи й відповідні планки, виконані з високолегованої сталі, забезпечують високий рівень безпеки й гарантують довгий строк експлуатації. Удосконалена система блокування штифта петлі перешкоджає його випаданню, а сучасні петлі й кронштейни дозволяють встановлювати WІNKHAUS AUTOPІLOT на стулки масою до 130кг.

Система з'єднання вузлів і деталей віконної фурнітури оптимально розподіляє навантаження на елементи кріплення, що додатково гарантує надійну довгострокову службу фурнітурної системи вцілому. Захист від злому вже сам закладений у базовий комплект фурнітури WІNKHAUS AUTOPІLOT . Але можна досягти ще більшого рівня безпеки шляхом оснащення фурнітурної системи додатковими протизломними блокуваннями й елементами.

Додаткові елементи фурнітури WІNKHAUS AUTOPІLOT

Мікровентиляція T-105 (T-13/4) - при повороті ручки стулки на 45 градусів вгору відбувається відтиснення стулки від коробки віконного блоку на 2-3мм по всьому периметру. Мікровентиляція WІNKHAUS забезпечує приплив свіжого вуличного повітря і його подальшу природну циркуляцію, що не дозволяє утворюватися конденсату на поверхнях скла і вікон. Мікровентиляція WІNKHAUS встановлюється на поворотно-відкидні фурнітурні системи. Механізм мікровентиляції WІNKHAUS - це ефективне рішення для провітрювання в холодну пору року. Важливо й те, що при вікні, відкритому в режимі мікровентиляції, при погляді з вулиці створюється враження, що вікно щільно закрите. Безсумнівно, що така ілюзія значно знижує ймовірність проникнення в приміщення. 

Фіксатор провітрювання - гребінь, гребінка, віконний обмежник. Універсальний пристрій, що дає можливість вручну виставити необхідний кут стулки для провітрювання й зафіксувати його. Усього існує чотири положення, що дозволяють виставити необхідний вентиляційний зазор. Може застосовуватися для всіх типів пластикових, алюмінієвих і дерев'яних вікон.

Обмежник ходу стулки OBVA - даний елемент віконної фурнітури WІNKHAUS дає можливість відрити стулку тільки на 50 міліметрів і здійснити її надійну фіксацію у відкритому положенні. Після фіксації стулки у відкритому положенні, закрити або відкрити стулку повністю стає можливим тільки після натискання на кнопку розблокування механізму.

Обмежник ходу стулки OBVA не дає можливість відкрити вікно, що перебуває в режимі провітрювання, таким чином, щоб не залишилося слідів злому. Це відбувалось тому, що між стулкою й коробкою віконного блоку існує тверда фіксація. Зняти таку фіксацію можливо в такий спосіб: потрібно попередньо закрити стулку, а потім нажати на кнопку, що розташовується у верхній частині пристрою. Якщо в будинку є маленькі діти, то установка OBVA особливо важлива: із цим приладом дитина не прищімить руку й не випаде з вікна по необережності. 

Блокада повороту ручки FSSW - пристрій здійснює функцію блокування віконної ручки при відкритому або похилому положенні стулки. Даний фурнітурний елемент встановлюється на поворотно-відкидні фурнітурні системи. Цей пристрій не дозволяє виходити стулці із зачеплення у вузлі верхньої петлі (ефект "випадання" стулки), у випадку, якщо людина здійснює спробу перевести ручку з поворотного положення у відкидне положення вже при відкритій стулці вікна. При відкритому положенні стулки вікна підпружинений пристрій FSSW повертається й у такий спосіб здійснює блокування вільного ходу нижньої рейки. При закриванні стулки вікна, прилад FSSW опирається на відповідну частину, що розташовується на коробці віконного блоку, вирівнюється стосовно руху нижньої рейки й більше не перешкоджає вільному ходу рейки, а в остаточному підсумку - повороту віконної ручки. 

Блокада-Мікроліфт ALS-FSS - при закриванні стулки віконного блоку цей додатковий елемент віконної фурнітури WІNKHAUS піднімає провисаючу стулку на кілька міліметрів відносного нижнього рамного профілю. За допомогою доукомплектування фурнітурної системи блокадою-мікроліфтом ALS-FSS вирішується проблема ускладненого відкривання й закривання стулок більших розмірів і маси, а також важких балконних дверей. Також, блокада-мікроліфт ALS-FSS наділена функцією блокування повороту віконної ручки при відкритому положенні стулки. Ця функція аналогічна функції пристрою FSSW, описаного вище. Але є й невеликі відмінності. Під час закривання стулки вікна, прилад ALS-FSS відведеною убік і підпружиненою пластиною, що розташовується на стулці, упирається у відповідну частину, що, у свою чергу, розташовується на рамі. При остаточному закриванні стулки пластина піднімає провислу стулку на кілька міліметрів вгору, не дозволяючи в такий спосіб їй зачіпитися за низ коробки віконного блоку. 

Обмежник повороту стулки на фіксований кут DB - пристрій обмежує кут відкривання балконних дверей або віконної стулки, не даючи їм можливості відкритися на кут більше 90-та градусів і зіштовхнутися з віконним укосом або з іншими сторонніми предметами при відкриванні.

Східчасті фіксатори MSL та MSL-OR - застосування східчастого фіксатора MSL дає можливість уникнути виморожування приміщення у випадку провітрювання при низьких температурах. Також, це відмінне рішення для людей, які звикли спати при відкритих вікнах. Крім іншого, фіксатор MSL - чудовий засіб для боротьби з утворенням конденсату на поверхнях вікон. Чотирьохступінчатий фіксатор MSL встановлюється на поворотно-відкидні фурнітурні прилади. MSL дає вибір по дозуванню подачі повітря при невеликих кутах нахилу в чотирьох фіксованих позиціях. Для виставляння потрібного кута нахилу стулки необхідно перевести ручку вікна з положення "відкрито" у позицію "нахил", зафіксувати необхідний кут і повернути ручку на 45 градусів. Шестиступінчатий MSL-OR працює аналогічно.