Виробництво металопластикових вікон

Виробництво металопластикових вікон

Додано 22/04/2009 - 17:53, admin

Виготовлення будь-якого вікна, як складного, так і простого починається з робочих креслень. Для того щоб більш економічно й раціонально виконати замовлення, більш точно зробити статичний розрахунок й калькуляцію більшість виробників постачають переробників профілю комп'ютерними програмами, що полегшують це завдання.

Профілі постачаються виробниками довжиною зазвичай близько 6 м, покладеними на палети, а на складальній ділянці вони вже нарізуються на необхідний розмір. Потім профілі армуються сталевими підсилювальними елементами, в них фрезеруються необхідні отвори (для відводу води й провітрювання, а також для кріплення фурнітури).

Далі, підготовлені заготовки надходять на наступний етап - зварювання. З'єднання окремих профілів рами й стулки робляться зварюванням встик за допомогою нагрівального елемента. Це дуже відповідальний момент, тому що від точного дотримання технологічного режиму (температура, час, тиск) залежить багато якість вікна.

Зварені із захищеними швами рами й стулки надходять на наступну операцію - установку ущільнень. Середньоущільнюючі прокладки встановлюються в більшості випадків самими виробниками, тому профілі зварюються в раму вже із прокладками всередині. Інші види ущільнювачів вставляються вручну за допомогою спеціальних роликів. Для високопродуктивних ліній існують автомати для установки ущільнювачів.

І остання операція - це остаточний монтаж. Установка склопакетів здійснюється у вертикальному положенні на спеціальному стенді.

Цей стенд жорстко фіксує вікно по вертикалі й горизонталі. Це дозволяє правильно встановити склопакети й відрегулювати фурнітуру. Неправильно зібрані вікна дуже складно, а іноді й неможливо, відрегулювати на об'єкті.

Для виготовлення напівкруглих арок застосовуються згинальне обладнання.

Якість застосовуваного профілю, також як і якість зібрання вікна є важливим чинником високих споживчих властивостей кінцевого продукту, тобто вікна.