ВСЕ НА ВЛАСНІ ОЧІ (відвідини заводу VEKA Україна)

ВСЕ НА ВЛАСНІ ОЧІ (відвідини заводу VEKA Україна)

Додано 18/06/2019 - 22:08, admin

IMG_3478

У середу, 12 червня, відбулася довгоочікувана поїздка працівників та дилерів компанії Вікнопром на завод VEKA Україна, який є дочірньою виробничою філією концерну VEKA AG - одного зі світових лідерів в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, який розміщений у смт. Калинівка, Київської області.
Нас гостинно зустрів Сергій Губка, який розпочав нашу екскурсію з шоу-руму заводу, який вразив різноманіттям інноваційних та ексклюзивних рішень для задоволення найвибагливіших клієнтів.
Після шоу-руму на нас вже чекала Оксана Царалунга, керівник учбового центру VEKA Professional. Всього за дві години вона розповіла багато корисної інформації, яка надзвичайно надихнула всіх присутніх на продаж не просто вікон, а комплексних рішень.
Ось основні тези:
- В роботі потрібно бути професіоналом своєї справи і кожного клієнта зустрічати як особливого та цінного;
- Потреби покупця у віконній галузі необхідно не виявляти, а формувати;
- Давайте презентувати клієнтам не ціну, а якісні характеристики та побутові дивіденди, адже купуючи вікна, Ви не витрачаєте кошти, а інвестуєте в майбутнє!
Пізніше, керівник технічного відділу Костянтин Костюк, ознайомив з усіма етапами виробництва, ламінування та лабораторних досліджень. Саме випробовування профільних систем справило на нас найбільше враження. В лабораторії ми досліджували, на скільки важливою є товщина зовнішньої стінки та якість зварних швів. А на стенді виробництва було наочно показано, як невірно спроектована конструкція веде себе під впливом зовнішніх факторів, таких як дощ, вітер та сонце.
В цілому ніхто не залишився байдужим до побаченого та почутого. Екскурсія була цікавою, пізнавальною та надзвичайно корисною. Дякуємо VEKA Україна та всім, хто до нас приєднався. Сподіваємося, що ця поїздка дала Вам багато натхнення та впевненості у якості нашого продукту!