Встановлення склопакетів - довіртесь професіоналам

Встановлення склопакетів - довіртесь професіоналам

Додано 24/04/2009 - 11:07, admin

Фахівці одностайні: "безперебійна" робота пластикових вікон по великому рахунку залежить від якості монтажу конструкції. Для якісного встановлення склопакетів потрібне залучення кваліфікованих фахівців і використання найкращих матеріалів. Можна ідеально виготовити вікно, використовувати найтовстіший склопакет, але неправильно встановити, і тоді, - у квартирі буде холодно й сиро.

Фахівці знають, - не буває двох однакових прорізів. Тому встановленням склопакетів повинні займатися люди, що вміють приймати інженерні рішення на місці залежно від ситуації. Відповідно, компанія, що буде встановлювати склопакети в Ваш будинок повинна мати, як мінімум, 5-річний досвід монтажу вікон ПВХ.

Після того як обрано фірму, викликайте додому замірника. Його завдання - визначити всі необхідні розміри, обговорити з вами детальні вимоги до майбутньої конструкції й запропонувати можливі варіанти засклення. Ви ж повинні обрати той варіант, що вас влаштує, як за конфігурацією, так і за вартістю. В призначений час (через 5-10 днів) вам додому доставлять частини пластикових вікон і почнуть встановлення склопакетів.

Етапи встановлення склопакетів

Безпосередньо встановлення склопакетів має наступні етапи роботи:

  • встановлення рами (без стулок і склопакетів) у проріз на опорні й розпірні прокладки;
  • виставляння рами за рівнем і нахилом у трьох площинах;
  • встановлення гідроізоляційних і пароізоляційних стрічок, що захищають монтажний шов від руйнування;
  • кріплення конструкції до прорізу за допомогою спеціальних кріпильних елементів;
  • герметизація стику між вікном і стіною;
  • заключний етап роботи, після висихання монтажної піни: встановлення відкосів та підвіконь, регулювання фурнітури, видалення з профілю захисної плівки.

Завершення встановлення склопакетів повинне підтверджуватися актом здачі-приймання, оформленим в установленому порядку.