Який профіль вибрати?

Який профіль вибрати?

Додано 07/03/2009 - 15:25, admin

Вибір матеріалу віконного профілю

Сучасний віконний профіль може бути виготовлений з різного матеріалу. Це може бути ПВХ, дерево, алюміній. Насамперед, варто вибрати матеріал, з якого буде виготовлене вікно. Для цього необхідно визначити оптимальні для себе параметри звукоізоляції й теплозахисту. Це залежить від того, куди виходять ваші вікна (гучна магістраль або тиха вулиця). Відповідно до цього вибирається типорозмір профілю (вузький, середній, широкий) і відповідний склопакет.

Найбільш популярні сьогодні вікна із пластику. Сучасні пластикові вікна надійніше й довговічніше, ніж дерев'яні. Вони не вимагають особливого догляду, не розсихаються, їх не потрібно заклеювати й перефарбовувати. Через них краще видно. Менш чутний зовнішній шум вулиці. Вони набагато дешевше вікон з дерева, зроблених з такою ж якістю. Кімната із пластиковим вікном завжди виглядає більш привабливо й акуратно. Вікна із пластику дозволяють реалізувати практично будь-яку фантазію. Вони можуть бути всілякої форми, розміру й кольору. Їх можна виготовити прямокутні, аркові, круглі, овальні, трикутні. Допускається різний розподіл віконного полотна. Можна самому вибрати кількість стулок і способи їх відкривання.

Достоїнства ПВХ

ПВХ (Полівінілхлорид) це термопластичний штучний матеріал, одержуваний із природної сировини: повареної солі (56%) і нафти (44%). У процесі виробництва одержують порошок ПВХ, з якого при додаванні стабілізаторів, модифікаторів і різних допоміжних компонентів, одержують необхідний матеріал для виготовлення профілю.

ПВХ має цілий ряд достоїнств. Він не підтримує горіння, не боїться морозів і вологи. Використовуваний для виготовлення пластикових вікон профіль ПВХ зовсім нешкідливий для людини. Це підтверджується міжнародними й українськими гігієнічними сертифікатами.

Який профіль вибрати

Незважаючи на те, що при виготовленні всіх пластикових вікон використовується той самий полімер (ПВХ), пластикові вікна відрізняються одне від одного. Це й конструктивні відмінності, і якісні відмінності у властивостях вихідного матеріалу. Вся справа в тому, що кожна фірма - виробник профілю ПВХ, використовує свою власну рецептуру численних добавок до ПВХ, що є власністю фірми й уважається комерційною таємницею.

Чому мало купують дерев'яні або алюмінієві вікна?

Всі сучасні вікна, залежно від використовуваних матеріалів, мають подібні експлуатаційні характеристики.

Так, елітні вікна з дерева дуже гарні й приємні, однак їх вартість досить висока. Такі вікна вимагають частішого, ретельного й дорогого догляду.

Алюмінієві вікна прекрасно підходять для засклення великих прорізів, балконів або лоджій, але при встановленні в житлових приміщеннях вони будуть здаватися "холодними".

До того ж вікна з вищевказаних матеріалів істотно дорожче метало пластикових вікон із ПВХ.

На сьогоднішній момент вікна із ПВХ мають найкращі показники в співвідношенні ергономічність і естетичність, тепло й шумоізоляція, ціна, термін експлуатації.