З чого складається вартість металопластикових вікон?

З чого складається вартість металопластикових вікон?

Додано 19/04/2009 - 02:33, admin

Вартість металопластикових вікон складається із ціни профілю (рами), ціни склопакета, фурнітури (запірного механізму) і додаткових пристроїв (системи автоматичного провітрювання металопластикових вікон).

Скільки будуть коштувати пластикові вікна, визначає також ціна відливів, відкосів і підвіконь. До цього потрібно додати встановлення пластикових вікон (ціну монтажних робіт). Тільки тоді можна одержати повний розрахунок вартості вікна ПВХ.

Отож, обрана надійна фірма, котра виготовляє і встановлює пластикові вікна (якість при цьому гарантує), але ви хочете, щоб пластикові вікна обійшлися вам недорого.

Як не дивно, але в першу чергу вийде економія, якщо встановити пластикові вікна відразу в усіх кімнатах квартири. Майже всі фірми встановлюють пластикові вікна зі знижкою, якщо замовлення зроблене на кілька вікон. Повне засклення двокімнатної квартири, як правило, дозволить встановити склопакети на одному вікні зовсім безкоштовно. Якщо ви не маєте у своєму розпорядженні необхідну суму, можна встановити пластикові вікна в кредит. Майже всі солідні фірми дають кредит на металопластикові вікна.

Вартість ПВХ вікон залежить від того, який профіль вікон ви обрали. Найдешевші пластикові вікна зі звичайного білого профілю. Будь-яке покриття (ламінування) пластикових вікон позначиться на їх ціні.

Більшість споживачів сьогодні обирають білі пластикові вікна. Нерідко зустрічаються пластикові вікна коричневі, пластикові вікна під дерево. Але кольори пластикових вікон можуть бути найрізноманітніші.

Кольорові пластикові вікна ral (так більшість віконщиків називають систему класифікації різних кольорів, що застосовуються при ламінації вікон ПВХ) можуть мати до 200 різних відтінків.

Звичайно, що розрахунок вартості металопластикових вікон залежить від їх розміру. Чим більше витрачено матеріалів, тим дорожче коштуватиме пластикове вікно. Вплине на ціну й форма вікна. Виготовлення стандартного прямокутного вікна поставлено на потік. Аркові пластикові вікна потребують індивідуального підходу.

Також збільшать вартість ПВХ вікон різні декоративні елементи (профілі, що наклеюються на склопакет із внутрішньої й зовнішньої сторони і утворюють фальш-плетіння) і горбильки (профілі, призначені для декоративного розподілу засклення).

Але, припустимо, ваше вікно стандартне, і ви не прагнете його якось прикрасити. Де можна заощадити? Якщо, ви впевнені, що зможете надалі безпечно впоратися з миттям вікон, одну (у двостулковому) або дві (у тристулковому) стулки можна зробити глухими. Тоді фурнітура знадобиться лише на тій стулці, яка буде відкриватися.

На пластиковий склопакет фурнітура встановлюється для того, щоб як мінімум забезпечувати відкривання й закривання вікна. Якщо вікна розташовані на фасаді будинку таким чином, що ви впевнені в безпеці свого житла, додатковий захист пластикових вікон від непрошених гостей не потрібен. Але якщо це перший або останній поверх, або поруч перебувають балкони, карнизи, козирки або пожерті сходи, на посиленій, захищеній від злому фурнітурі заощаджувати не варто.

Розрахунок вартості склопакетів залежить від якості скла. Якщо ви не маєте потреби в особливо міцному безпечному склі (триплексах), спеціальних шумозахисних склопакетах, не плануєте підсилити в склопакеті теплоізоляцію за допомогою енергозберігаючого скла, вам не потрібні рефлекторні (сонцезахисні) або кольорові склопакети (наприклад, тоновані) - у цьому випадку купуйте звичайні дешеві склопакети (двокамерні або трикамерні).

Відкоси, відливи й підвіконня - тут ціна залежить від кількості витрачених матеріалів, тобто від ширини стіни у віконному прорізі.

Відливи необхідні для того, щоб волога з вулиці не попадала в монтажний зазор пластикового склопакета (під раму). Їх встановлення - технологічна необхідність. Відмовлятися від відливів не варто.

Відкоси впливають на тепло й шумоізоляцію. Крім того, технологія встановлення металопластикових вікон, на жаль, не дозволяє уникнути руйнування відкосів (як зовні, так і зсередини). Тому жоден правильний монтаж пластикових вікон не обходиться без штукатурки, що обвалилася й розколотої цегли на відкосах. Якщо ви впевнені, що зможете впоратися із цією проблемою самотужки, тут можлива деяка економія при замовленні металопластикових вікон. Але потім витрат все-таки не уникнути.

Підвіконня буде служити, як говориться «вірою й правдою», так пластикові вікна краще будуть виглядати, якщо ви не будете шукати інших варіантів, крім як замовити пластикові вікна й підвіконня одночасно, в одній і тій же фірмі, з того ж самого матеріалу. ПВХ-підвіконня вологостійкі, міцні й довговічні, володіють добрими теплоізоляційними властивостями. Правильний монтаж пластикових вікон без підвіконь не обійдеться.

Так без чого ж можуть обійтися гарні пластикові вікна? Москітні сітки, жалюзі - пластикові вікна забезпечуються ними винятково за бажанням замовника. Тут наполягати не потрібно.

Система провітрювання пластикових вікон (ПВХ) - також ваш вибір. Для ПВХ вікна вентиляція необхідна, тому що їх герметичність порушує повітрообмін і підвищує вологість у приміщенні. Але чи будете ви просто регулярно відкривати вікна, або автоматично провітрювати ваші вікна за допомогою спеціального клапану - вирішуйте самостійно.

Крім того, для деяких спеціально розроблених систем провітрювання пластикових вікон можливе встановлення після монтажу пластикових вікон. Тому й тут з витратами можна й зачекати.

Але усі ці поради пластикові вікна витримають лише в тому випадку, якщо фірми металопластикових вікон, у які ви звернулися, мають необхідні сертифікати відповідності й ліцензії, які гарантують правильний монтаж пластикових вікон.

Кращий варіант - коли і виробництво і монтаж здійснює одна компанія - вікна ПВХ у цьому випадку будуть мати більш надійну гарантію.

Але обираючи фірму, не прагніть надати перевагу тій, котра пропонує найдешевші пластикові вікна.

Незважаючи на те, що конкуренція на ринку пластикових вікон сьогодні дуже висока, низькі ціни на пластикові вікна викликають підозру. У цьому випадку фірма може заощаджувати на монтажу або на матеріалах. І те і інше не найкращим чином позначиться на якості. У результаті взимку виявиться, що з монтажних швів дме вітер, рама покривається інеєм, а відкоси пліснявіють.

А може виявитися й так, що недорогі пластикові вікна, як здалося вам при попередньому розрахунку вартості, були запропоновані без врахування вивозу сміття, підйому на поверх і т.п. Тоді реальні витрати на те, щоб встановити склопакет, виявляться набагато вищими.