Загальні відомості про фурнітуру

Загальні відомості про фурнітуру

Додано 07/04/2009 - 18:39, admin

Стандартна фурнітура гарантує безпечне відкриття і нахил вікна а також надійне замикання стулки. Якщо Вам важливий покращений комфорт обслуговування вікна, варто зважитися на одну або декілька додаткових функцій:
- мікровентиляція
Невелика щілина між рамою і стулкою вікна забезпечує постійний приплив свіжого повітря і дозволяє покращити його обмін в приміщенні. Мікровентиляція запобігає вологості і конденсації водяної пари на віконному склі і стінах квартири.
- чотирьохступінчастий фіксатор нахилу
Завдяки цьому елементу фурнітури, є можливість вибору однієї з чотирьох позицій нахилу стулки. Це дуже зручне рішення для людей, які люблять спати при відкритому вікні.
- балконна клямка
Дозволяє блокувати балконні двері. Виходячи на балкон достатньо закрити двері, потягнувши тільки за спеціальну ручку-клямку, яка притримує стулку в рамі. Двері можна відкрити шляхом легкого натиснення зовні.
- блокування повороту ручки і механізм підйому стулки, суміщений з блокуванням повороту ручки
Блокування повороту ручки FSSW змушує правильно експлуатувати вікно, тобто не дозволяє нахиляти стулку, коли вікно відкрито.
Механізм підйому стулки, суміщений з блокуванням повороту ручки ALS-FSS гарантує плавне входження стулки в раму при закритті вікна, оберігаючи стулку від тертя з рамою. Особливо рекомендується для великих вікон.
- фіксатор повороту FВР і обмежувач повороту стулки
При сильному вітрі і під час миття вікон бажано заблокувати відкрите вікно або балконні двері в зручній для нас позиції. Всім відомі примітивні способи виходу з даних ситуацій, коли різного роду предмети вкладаються між стулкою і рамою. Фіксатор повороту FВР дозволяє зафіксувати відкриту стулку у вибраному положенні за допомогою ручки. Застосування обмежувача повороту стулки DВ виключає небезпеку удару стулки об раму або кут стіни, при сильному вітрі чи протязі.
- ручне регулювання притиску стулки до рами
Ексцентричний ролик, що забезпечує регулювання притиску без застосування інструменту в діапазоні ±0,8мм.
- віконний замок
Віконний замок закривається ключем і не дозволяє відкрити вікно постороннім особам і є додатковим блокуванням вікна в положенні нахилу.