Замір вікон

Замір вікон

Додано 19/04/2009 - 00:29, admin

Замір вікон

Навіть найкращі пластикові вікна можуть створити багато клопоту, якщо не буде виконане правильне встановлення, що в свою чергу залежить від точності вимірів.

Коли майстер робить вимір пластикових вікон, важливо, щоб були дотримані всі необхідні процедури, у тому числі видалення шару штукатурки для уточнення дійсного розміру прорізу.

Ширина віконного прорізу вимірюється в нижній частині вікна, висота - двічі (ліворуч і праворуч). Рівень і нахил допоможуть переконатися у вертикальності й горизонтальності контурів прорізу й при необхідності скорегувати розрахунки. Віконний проріз може бути з чвертями й без них (чверть - виступ всередину прорізу зовнішньої частини стіни). Вікна в прорізі без чвертей на 20-40 мм менше відповідних розмірів прорізу. Зазор згодом заповнюється утеплювачем.

Висота вікна вимірюється з урахуванням товщини недемонтованого підвіконня мінус товщина майбутнього підвіконня. При вимірі вікна з балконними дверима вимірюється загальна ширина вікна з дверима, ширина й висота дверей й висота вікна. Ширина вікна обчислюється із загальної ширини вікна й дверей мінус ширина дверей.

Аркові пластикові вікна вимірюються через кожні 100-150 мм від краю по одній стороні й у центрі вікна. За цими даними розраховується радіус вигину.

Замір ПВХ вікон - обов'язкова процедура, навіть якщо ви здійснюєте замовлення металопластикових вікон для квартири в типовому будинку або збираєтеся придбати готове ПВХ вікно й встановити його самостійно (хоча краще цього не робити - пластикові вікна під ключ - це професійне виконання робіт і гарантії на їх подальше обслуговування). Неправильна форма прорізу, нерівномірна товщина стін - розповсюджене явище в будинках масової будівлі. Тим більше замір необхідний, якщо ви живете в будинку старої будівлі, де глибина віконних прорізів значно ширша, ніж у панельних будинках а пластикові вікна (наприклад, сталінський будинок) можуть бути різних розмірів навіть в одній кімнаті.

Проте, для типових будинків компанії встановлення пластикових вікон розробили стандартний комплект пластикових вікон, що значно спрощує процедуру виготовлення й замовлення. Це, безумовно, допомагає скоротити строк виготовлення пластикових вікон.

Зазвичай замір здійснюється безкоштовно. Остаточний розрахунок вартості металопластикових вікон складається лише після виміру.

У замовленні, що оформляється після виміру вказуються види профілю вікон (у тому числі й колір), матеріал склопакетів (обраний тип скла і його товщина), кріплення пластикових вікон, конфігурація стулок, матеріал і колір підвіконь, відливів, відкосів, москітних сіток.

Все це, а також інша додаткова інформація (включаючи ваші побажання) відбиваються в листі вимірювання, оскільки розрахунок вартості ПВХ вікна складається з урахуванням вартості монтажних робіт і додаткових послуг - підйом виробів на поверх, винос сміття після монтажу. Необхідно звернути увагу на справність ліфтів, можливість підняття вікон на поверх по зовнішній стороні будинку, уточнити й обговорити шляхи під'їзду до будинку.

Для проведення виміру необхідно забезпечити вільний доступ до віконного прорізу, вікна мають відкриватися.

Строк виготовлення пластикових вікон може бути різний. Це залежить і від складності замовлення, і від сезону, у який ви вирішили встановити ПВХ вікна (узимку це набагато швидше, крім того взимку можна встановити пластикові вікна зі знижкою).