Засклення балконів

Засклення балконів

Додано 04/05/2009 - 17:14, admin

З незапам'ятних часів люди полюбляли будинки з балконами, нехай і з самими маленькими. Про це свідчать праці вчених-етнографів - знавців слов'янської народної культури. Деякі будинки заможних хазяїв мали і балкон, і веранду вздовж стіни, а часом і по периметру житла. У цьому можна переконатися, побувавши в музеї під відкритим небом «Малые Корелы».

І зараз будинки з балконами не втратили своєї актуальності. Ми - свідки масового явища: засклення балконів, лоджій і веранд. Причини масового засклення балконів різні, але одні з головних – це нестача житлового простору, необхідність у додатковій коморі тощо.

Сучасна будівельна індустрія пропонує кілька варіантів засклення. Традиційним і масово використовуваним способом в останні роки стало засклення балконів пластиком.

Основна перевага такого засклення: профілі із ПВХ (полівінілхлорид) добре зберігають тепло, до того ж вони забезпечують високу міцність конструкції.

Плюси засклення балконів пластиком очевидні:

  • хороші теплоізоляційні властивості пластику (балкон буде теплим у будь-яку пору року)
  • повна ізоляція від шуму, пилу й протягів
  • здоровий мікроклімат приміщення
  • збільшення корисної житлової площі квартири
  • рами ПВХ допускають будь-який спосіб відкривання: поворотний, відкидний, поворотно-відкидний, розсувний
  • довговічність засклення: термін експлуатації рам із ПВХ - 40 років.

Увага! У поняття "перепланування й перебудова житлового приміщення" законодавці включають і засклення балконів. А це спричиняє неприємну процедуру одержання дозволу в житлово-експлуатаційній організації (власники квартир і котеджів звільнені від такої необхідності). Ця вимога цілком розумна: перероблений балкон повинен відповідати загальній архітектурній концепції будинку. І ще одне правило: переобладнати балкон (лоджію) можна лише зсередини.

Якщо Ви хочете додати своєму балкону або лоджії сучасний елегантний вид і зробити його тепліше, досить зателефонувати до будь якої компанії, що займається встановленням пластикових вікон. Засклений балкон буде сполучати в собі міцність, надійність, високу теплоізоляцію й стильний дизайн протягом багатьох років.