Підприємство Вікнопром

Підприємство Вікнопром

Завод віконних конструкцій "Вікнопром" спеціалізується на виготовленні метало пластикових (ПВХ) вікон та дверей з профілів VEKA Euroline та VEKA Softline 70 та 82 (VEKA Q7 i Q8)виробництва німецької компанії VEKA AG.

Для відкривних частин (стулок та фрамуг) використовується фурнітура WH Activpilot від одного з лідерів Європейського ринку компанії WINKHAUS (Німеччина).

Окрім класичного засклення однокамерними (4-16-4) та двокамерними (4-10-4-10-4) склопакетами у виробництві інтенсивно використовуються ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ склопакети (4-16-4Е, 4-10-4-10-4Е, 4Е-10-4-10-4Е) при виготовленні яких застосовується скло з низькоемісійним покриттям (срібло). Уся продукція сертифікована (УКРСЕПРО UA1.044.0182560-07).

Підприємство "Вікнопром" займається лише гуртовою торгівлею пластиковими вікнами та дверима. Збут відбувається через дилерську мережу та напряму корпоративним клієнтам. Сьогодні дилерська мережа підприємства — одна з найбільш зростаючих в Україні. Підриємство продає свою продукцію та працює виключно через дилерів, у чому виявляється лояльне ставлення до них. Вважається, що дилери добре знають місцеві ринки, їх специфіку, найкращим чином орієнтуються в середовищі, а також гнучкі та пристосовані до швидкозмінюючогося середовища.

Гуртова торгівля

Ми розробляємо маркетингову політику, враховуючи інтереси дилерів: ознайомлюємо їх зі стратегією збуту, передаємо певні навички техніки продажу і орієнтації у змінах поведінки споживача тощо. Збут продукції великою мірою залежить від ціни: навіть невеликі коливання ціни призводять до великих змін в обсязі збуту. Як і на кожному ринку, на українському ринку є свої споживацькі переваги. В залежності від специфіки споживацьких смаків і повинен робитись акцент в сфері реклами та каналів розподілу. Результатом стане збільшення кількості звернень до дилерської мережі та зростання продажу продукції в роздрібній мережі.

Основні переваги для наших клієнтів:

  • Висока якість продукції
  • Агресивна цінова політика
  • Мінімальні строки виробництва
  • Швидке реагування на гарантійні випадки
  • Спрощена система оформлення замовлень
  • Швидкий відпуск готової продукції
  • Зручні умови оплати
  • Технічна підтримка
  • Рекламна підтримка