Про компанію Века

Про компанію Века

VEKA - одна з найбільших компаній в галузі розробки й виробництва віконних і дверних профілів зі спеціального високоякісного пластику, а також пластин зі спіненого ПВХ. Головне підприємство концерну розташоване в місті Sendenhorst у Північній Рейн-Вестфалії. За межами Німеччини дочірні виробничі підрозділи VEKA працюють у США, Канаді, Китаї, Великобританії, Польщі, Франції, Іспанії, Бельгії, Росії.

У вересні 2006 року був відкритий офіційний склад ТОВ «ВЕКА Україна» на території Київської області, Броварського району, села Калинівка.

Комерційне представництво компанії ВЕКА Україна здійснює свою діяльність як на території України, так і на території Молдавії.

Всі дочірні підприємства VEKA мають Сертифікат DIN ISO 9001:2000.

Всі профільні системи VEKA випускаються в строгій відповідності до вимог самого строгого європейського стандарту в області якості - RAL

Незважаючи на міжнародний масштаб своєї діяльності, VEKA продовжує залишатися сімейним підприємством, що управляється власником. Це забезпечує швидке прийняття рішень, ефективне керування, гнучкість і оперативність при рішенні будь-яких питань.

VEKA пропонує максимальний асортимент найрізноманітніших профільних артикулів, що дозволяють вирішувати широкий спектр архітектурних завдань із урахуванням особливостей всіх кліматичних зон і архітектурних традицій. Вся продукція VEKA регулярно проходить строгі лабораторні випробування й має сертифікати провідних міжнародних інститутів.