Про нас


Компанія «ВІКНОПРОМ» заснована ще в далекому 2007 році. Шукаючи основу для наших виробів ми не вагалися та обрали світового лідера з виробництва ПВХ профілів - німецький профіль VEKA , клас «А». Оскільки німці дуже суворо ставляться до свого продукту, наше виробництво було сформовано відповідно до всіх стандартів якості. Проте, лише якісний матеріал – не є запорукою успіху. Тому, Ми зібрали цілу команду справжніх майстрів своєї справи, для того, щоб наші вироби забезпечували комфорт та затишок у Ваших оселях довгі роки.

Сьогодні, Компанія «ВІКНОПРОМ» пропонує великий асортимент виробів, які дозволяють вирішувати широкий спектр архітектурних задач з врахуванням всіх побажань клієнта. Вся продукція з профілю VEKA регулярно проходить суворі лабораторні дослідження і має сертифікати ведучих міжнародних інститутів. Контроль параметрів профілю, виготовленого ТОВ "ВЕКА Україна" здійснюється згідно з вимогами найсуворішого європейського стандарту якості.

В нас працює власна дільниця нестандарту та гнуття профілю. Виготовляємо різні види «екзотичних» конструкцій, а саме : арки, пів-арки, арабські арки, трапеції, трикутники, косі та гнуті імпости, які задовільнять навіть найвибагливішого дизайнера.

Довговічне функціонування Ваших вікон забезпечить оригінальна німецька протизламна фурнітура WinkHaus, що пройшла найсуворіші краш-випробування. Відрізняється своєю функціональністю, високим рівнем безпеки та комфортом у використанні. Протизламні зачепи та грибоподібні цапфи дозволяють втілювати практично всі побажання щодо безпеки та комфорту. Унікальний дизайн забезпечить шляхетну витонченість кожного елементу фурнітури.

Власна дільниця з виробництва склопакетів дає Вам можливість обрати різноманітні види засклення: звичайне, енергозберігаюче, з аргоном, з теплими дистанціями, зі склом Solar, з декоративним склом, зі шпросами (як зовнішніми так і внутрішніми) і т.д.

Наша продукція реалізується шляхом розгалуженої мережі партнерів, які знаходяться в багатьох куточках Західної України. Вони з радістю ознайомлять Вас з нашим асортиментом та забезпечать якісний сервіс, який нікого не залишить байдужим.