Наша продукція

Вікна

Підприємство «Вікнопром» виготовляє конструкції з високоякісного німецького профілю VEKA, який відноситься до профілів класу «А» як в Україні так і закордоном. Товщина зовнішньої стінки профілю - 3 мм. У своїй роботі Ми використовуємо такі види профілю:

                                                                                      WHS_72 by VEKA

Класична п’ятикамерна система. Профіль WHS_72 by VEKA призначений для виготовлення конструкцій простих форм з високим показником енергоефективності та шумоізоляції. Хороші теплоізоляційні властивості в даній профільній системі гарантують сприятливий мікроклімат всередині приміщення. Дане рішення характеризується розумним поєднанням ціни, якості та практичності.


                                                                          VEKA Q7

Профіль преміум класу від VEKA для найсміливіших дизайнерських рішень. Витончені плавні лінії рами і стулки, широкий спектр кольорів, можливість загнути арки, кола, та ін., прекрасна теплоізоляція, енергозберігаючі склопакети, протизламна фурнітура WinkHaus робить однозначним вибір даної системи як для засклення квартир, так і для преміум об'єктів.

VEKA Q8

Інноваційна 7-камерна профільна система Softline 82. Завдяки унікальному проектуванню геометрії внутрішніх камер стало можливим досягнення безпрецедентних значень з тепло опору - 1 м2С/Вт. Можливість встановлення склопакету товщиною 52мм. Найвищий рівень захисту від шуму. Наявність третього контуру ущільнення робить цю систему найбільш герметичною та теплою.

Дверні конструкції

Підприємство займається також виготовленням металопластикових дверей різноманітної комплектації:

 • Ширина стулки, яка підходить саме Вам - від 105мм до 125мм
 • Замки німецьких виробників WINKHAUS, FUHR та турецький VORNE;
 • Петлі DR.HAHN (Німеччина) та ASTEX (Україна);
 • Власний оригінальний дизайн;
 • Більше, ніж 30 кольорів ламінації;
 • Відмінне теплозбереження та комфорт

 

Нестандартні конструкції

Перше, що бачить людина при вході в будинок – це фасад, де знаходяться вікна та двері. У нас працює власна дільниця нестандарту та гнуття профілю для того, щоб зробити ці важливі складові як екстер’єру, так і інтер’єру справжньою візитівкою Вашої оселі. Виготовляємо різні види «екзотичних» конструкцій:

 • арки,
 • пів-арки,
 • арабські арки,
 • кола
 • трапеції,
 • трикутники
 • косі та гнуті імпости


Ухильно-розсувні конструкції

Великі засклені площі – характерна особливість сучасної архітектури. Велика кількість світла всередині інтер’єру – це не лише красивий панорамний вигляд. Гра світла дає відчуття більшого простору. Традиційні великі вікна відкриваються всередину і потребують багато місця, в той час, як розсувні системи не обмежують житловий простір. Вони мають неймовірний естетичний вигляд та поєднують безпечність і комфортне користування.

Ухильні механізми можуть встановлюватись і на вікна, і на двері. Найчастіше їх використовують на балконах, террасах, верандах. Ухильно-розсувні конструкції не лише економлять простір, а й забезпечують чудовий панорамний огляд. Вантажопідйомність фурнітури WinkHaus дозволяє застосовувати важкі склопакети з термоізоляційними, звуконепроникними або протизламними властивостями.

Більше функцій – більше зручностей! Розсувні конструкції з інноваційною фурнітурою duoPort PAS набувають нового виміру функціональності. Поряд з функціями зсуву панорамні вікна з duoPort PAS мають також функцію провітрювання через паралельне зміщення стулки по всьому периметру на 6 мм. І все це за допомогою спеціальної подовженої ручки.

Турбота про безпеку: зчеплення восьмигранного протизламного грибка та протизламних сталевих зачепів на рамі істотно ускладнює спроби злому та проникнення зловмисників в будинок. Під час провітрювання з паралельним зміщенням рівень протизламності вікна, оснащеного duoPort PAS, аналогічний ступеню захисту при закритому вікні (RC 2). Сьогодні - це унікальне рішення на ринку ухильно-розсувних систем.